دسامبر 2, 2022

آشنایی با تاریخچه Zoids

[ad_1]

Zoids اساسا مدل کیت های تولید شده توسط Takara-Tomy که شبیه به مکانیک دایناسورها و حیوانات وحشی. دو ویژگی های متمایز از Zoids هستند که هر مدل کیت است که مونتاژ با دست و قادر به متحرک مکانیکی. Zoids ارائه انواع کیت های مدل از باتری عمل آنهایی که به باد کوچک-یو پی اس; هر نیاز خاص خود را دارد و حرکات و تعریف ویژگی های. در حالی که Zoids شامل خیلی بیشتر از فقط تولید مدل کیت های نور افکن همیشه در کیت.

Tomy شروع خط تولید در سال 1982 اتخاذ moniker “Mechabonica” اما آن را انجام ضعیف در بازار و خط کاهش یافته بود. یک سال بعد از آن تغییر نام داد به “Zoids” که شد ضربه در آن را دوباره آزاد کند. این نسل شناخته شده است توسط جمع به عنوان OJR (اصلی ژاپنی انتشار) خط. Zoids’ انتشار موفقیت آمیز در ژاپن باعث Tomy به گسترش بازار خود به اروپا در سال 1984 (شناخته شده به عنوان OER خط) و ایالات متحده (که تحت تسمیه Robostrux) در سال بعد. در عین حال Zoids رسید سود برای سال های بسیاری پس از انتشار موفقیت آمیز در این خط متوقف شد در سال 1990 به دلیل ضعف فروش.

در سال 1999 Tomy دوباره به راه افتادند که Zoids خط به بازار است که شناخته شده است به عنوان NJR (جدید انتشار). در حالی که همه محصولات منتشر شده در این سرگیری صرفا صدور مجدد از مدل های سال بعد نشان داد جدیدی از ویترین Zoids ورزشی طرح های جدید. به تاریخ NJR خط دارای بالاترین موفقیت تجاری میان آن قوم و خویش. متعدد محصولات ساخته شده از آن مانند یک زیر خط به نام Zoids Blox, 3 متحرک را نشان می دهد و فراوانی مربوط به کالا. در سال 2004 NJR خط قطع شد همراه با جنگ رسمی داستان. این باعث اختراع مجدد از آن به “Zoids Fuzors” (همراه با انیمیشن) و سپس در سال 2005 به “Zoids Genesis” (همچنین با انیمیشن) و در نهایت به “Blox Neo Zoids” در سال 2006. Debatably سه جانشینان هنوز هم در نظر گرفته شود بخشی از NJR خط با توجه به ابد پس از احیای آن در سال 1999 در مرکز توجه است و صرفا تغییر کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *