دسامبر 2, 2022
آنلکا: صلاح، مانه و فیرمینیو توانایی بازی در رئال را دارند

آنلکا: صلاح، مانه و فیرمینیو توانایی بازی در رئال را دارند

[ad_1]

«یورگن کلوپ» به همراه لیورپول در ۱۳ ماه گذشته قهرمانی لیگ قهرمانان، لیگ برتر انگلیس و جام باشگاه‌های جهان را به دست آورد.  همین موضوع سبب شده که بسیاری باور داشته باشند که شاید ستارگان این تیم به دنبال تجربه چالش‌های جدید باشند و به تیم‌های دیگری بپیوندند. البته عملکرد فوق‌العاده بازیکنان این تیم باعث شده که تیم‌های بزرگ اروپایی به فکر خرید آن‌ها بیافتند.

«محمد صلاح»، «سادیو مانه» و «روبرتو فرمینیو» سه بازیکن خط حمله این تیم با عملکرد خیره‌کننده‌ای که داشتند مورد توجه تیم‌های بزرگ اروپایی قرار بگیرند.

«نیکولاس آنلکا» در گفت و گویی در خصوص مثلث آتشین خط حمله تیم فوتبال لیورپول و توجه رئال‌مادرید به آن‌ها، بیان داشت: صلاح،  مانه و فیرمینیو کیفیت لازم برای حضور در رئال‌مادرید را دارند اما به نظر من باید در آنفیلد بمانند و تاریخ‌سازی کنند.  لیورپول بهترین جا برای ادامه حضور آن‌ها است.

این مهاجم بازنشسته که سابقه حضور در هر ۲ تیم لیورپول و رئال‌مادرید را دارد معتقد است که لیورپول توانایی رقابت با رئال را دارد، بنابراین سه ستاره خط حمله قرمزهای بندر لیورپول نیازی به منتقل شدن به مادرید را ندارند.  لیورپول بهترین جا برای ادامه حضور آنها است.

وی در تعریف از فیرمینیو افزود: من هر سه بازیکن را دوست دارم؛ به خصوص فیرمینیو زیرا او کلید موفقیت صلاح و مانه است.  صلاح و مانه در حال حاضر در فهرست پنج بازیکن برتر جهان هستند.  

آنلکا در پایان در مورد یورگن کلوپ گفت: کلوپ یک نابغه است و من کار او را دوست دارم. او کاری کرده که بازیکنانش فقط به پیروزی فکر کنند. کلوپ لیورپول را به جایگاه اصلی‌اش برگردانده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *