نوامبر 28, 2021

آنچه اتفاق افتاده است به سی ان ان پویا خبرنگار ریچارد تلاش ؟

[ad_1]

خبرنگار سی ان ان ریچارد تلاش های خشن و بی ادب گوشخراش و ابراز مسافر کسب و کار متخصص بود فنجان بزرگ قهوه به نوشیدن ، زمانی که دچار جت لگ پس از پرواز ساعت 8-15 از ایالات متحده شب قبل از این بشر قهوه باقلا می تواند کمک به شما خارج شدن درب به اولین جلسه خود را با چشم خود را باز. پوشش همه چیز را از چگونه برای غلبه بر چالش های فنی خود را با بلک بری و یا lap top های عجیب اما مفید , ابزارهای به نگه داشتن رابطه عشق خود را زنده در آن زمان هنگامی که یکی از هزاران مایل دور از خانه, تلاش کرده بود این جواب و یا شما نشان داد که چگونه. به جرات شیطان او بود او را نشان می دهد پس از ماجراجویی ماجراجویی اثبات یک بار و برای همه است که مسافر کسب و کار است که زندگی یک زندگی از سرگرم کننده است. او جرأت مسافر کسب و کار به فراتر از هنجار دنیوی و تجربه ارتفاعات جدید هنگامی که در جاده ها در حالی که گرفتن کار خود را انجام می شود. اما در آخرین جرات شیطان ماجراجویی خوب رفت و بیش از حد!

در ماه آوریل سال جاری آن را به طور گسترده ای گزارش شده در رسانه ها که تلاش دستگیر شد و در پارک مرکزی برای loitering پس از ساعت و جنایی در اختیار داشتن یک ماده کنترل. او اعتراف کرد که او برخی از کریستال مت در جیب خود و بعد از آن گزارش نیویورک پست که تلاش کرده بود یک طناب به دور گردن خود است که گره خورده بود به آلت تناسلی خود را. پلیس گزارش داد که او تا به حال یک sex در بوت. آنچه تا کنون در تلاش بود تا آن را قطعا چیزی است که در عرصه کسب و کار freakazoid.

تلاش با موافقت قاضی به مواد مخدر توانبخشی. سی ان ان واضح است که خجالت و احتمالا عصبانی کردن در خوار خبرنگار. سوال این است که چه چیزی را اشتباه رفت ؟ تلاش می پیوندد لیست های دیگر مانند سابق ورزش گوینده و داخل نسخه خبرنگار پت اوبراین و کثیف خود را ایمیل صوتی او در سمت چپ در حالی که در حالت مست گفتن دوستان از تلفن همراه خود کتاب است که او گاهی برای hookers و مواد مخدر. Gary Collins دستگیر شد برای رانندگی در حال مستی. به یاد داشته باشید در سال 1998 زمانی که گوینده برنامه ورزشی مرو آلبرت کاهش یافت و از فضل به عنوان یکی از دون از ورزش ها ریخته گری دنیا را sex رسوایی ؟ او متهم شده بود از گاز گرفتن دختر سابق خود در او انداخت روی تخت sex.

چه چیزی می تواند اشتباه با این افراد و بسیاری دیگر در کانون توجه رسانه ها است که شاید از دست دادن چیزی بسیار اساسی – از دست دادن خود. روزنامه نگار و از نویسندگان مشهور ارنست همینگوی, F. Scott Fitzgerald و Hunter S. Thompson که همه تا به حال یک اشتهای سیری ناپذیر برای الکل و مواد مخدر را بهترین کار خود را مست و اما هر دو همینگوی و تامپسون درگذشت وحشتناک مرگ و میر خودکشی; همینگوی با استفاده از تفنگ های مورد علاقه خود را به انجام انجام دهد. تامپسون شات خود را در حالی که صحبت کردن به همسر در تلفن.

از دست دادن خود سخت است تصور کنید زمانی که یک جهان در خود و یا پاهای خود را. افزایش به اوج شهرت در ژانرهای مختلف زندگی بودن معاف از انواع بد رفتارهای هنجار می شود. هیچ پاسخگویی ثبت شده است توسط فردی در بالا و نه توسط کسانی که به تماشای و گاهی اوقات جلال آنها را برای بودن در کانون توجه است. از دست دادن خود می رود و حتی عمیق تر از آن است. از دست دادن خود اتفاق می افتد گاهی اوقات به این دلیل که فرد هرگز یک حس خود هنگام افزایش به بالا. تمرکز فرد همیشه در ایجاد عوارض جانبی – دستیابی به شهرت و ثروت و یکی از بزرگترین داروی مقوی غرایز جنسی قدرت! قدرت برای کسی که از دست می دهد و خود می شود تعریف شده از یک ضعف, نقاط ضعف و راز و یا تیره مبارزات اغلب به دنیا آمد از دوران کودکی و یا از یک تجربه آسیب زا است. همینگوی را گریس هال لباس پوشیدن و او را به عنوان یک دختر کوچک در جوانان خود را. او هرگز او را بخشید برای این.

مسائل حل نشده با از دست دادن حس از خود چیزی است که ما شاهد به صورت مکرر. بیش از آنکه رسانه های voyeurs, بررسی, زندگی ستاره های سینما, خوانندگان حرفه ای و ورزشکاران کالج, سیاست و مدیران کسب و کار ما متوقف نمی شود به فکر می کنم که شاید غم انگیز و تحقیر تجارب این افراد داشتن می تواند در برخی از راه های کوچک بازتاب زندگی خود ما. برخی از شما از خواندن این ممکن است می گویند “من یک دمدمی مزاجی مواد مخدر و یا خارج از کنترل هستند.” شما ممکن است. شما هرگز ممکن است. اما زندگی موفق و ثروتمند و معروف هنوز هم می تواند معلمان را برای ما به نمایش زندگی ما از یک صخره به پایین نگاه مطمئن شوید که ما تجربه زندگی; به خصوص موفقیت ما همین حالا تصمیم به پرش کردن صخره تفکر فرشتگان را گرفتن ما از آنجا که ما وسوسه سرنوشت در برخی از راه شکل یا فرم. شاید وجود درد در زندگی خود ما ما نه آشتی یا شفا از. بنابراین ما آن را پنهان. حفر شش پا قبر امید ما می تواند دفن درد ما برای همیشه لطفا برای ؟ حدس می زنم آنچه در آن می آید و از این مرده و فراموش نشدنی ما در احمقانه ترین راه – راه ما نمی خواهد که تا کنون تصور است.

ریچارد تلاش شروع به تست سرنوشت خود را زمانی که او شروع به رقص با مواد مخدر و چه کسی می داند که احتمالا اعتیاد دیگر. شاید او در دوران کودکی است, تاریک, عمیق, راز او هرگز به شرایط و یا شفا از -به جای او ممکن است فقط به خاک سپرده شد درد خود را در قبر خود و او شروع به دفاعی تمرکز بر موفقیت خود را. دیوانه خود را به سبک او توسعه یافته بود خوب حواس پرتی به واقعی ریچارد تلاش. شاید او در مبارزه با این شیاطین تا موفقیت خود را ساخته شده آن را بسیار آسان برای تسلیم به غلط قاتلان درد? موفقیت ارنست همینگوی و دیگران ساخته شده آن را آسان تر برای او را به نوشیدنی خود را به subconsciousness.

این واقعا غم انگیز هنگامی که مردان و زنان مانند این سقوط از اوج اما به عنوان آنها سقوط آنها را تبدیل به ضعف خاطرات مگر اینکه البته آنها نوشتن کتاب و یا دریافت به رسمیت شناختن. ما هرگز متوقف به فکر می کنم در مورد آنچه که واقعا در رفتن با غم و تنهایی. خط پایین این است که در پایین ترین نقطه این مردان در این قطعه اند و یا به مرگ آرزوها – به معنای واقعی کلمه و ظاهرا. از دست دادن خود را از خود و رفتارهای عجیب و غریب و سبک زندگی بودند و گریه می کند برای کمک به. اما هیچ کس تا کنون گوش دادن یا واقعا مراقبت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *