آگوست 16, 2022

آنچه شما نیاز به دانستن زمانی که فروش یک کسب و کار

[ad_1]

فصل 1 قسمت 1 – مقدمه / آماده

بررسی اجمالی

هر کسب و کار است که در نهایت به فروش می رسد و یا تعطیل… شما نمی توانید به انجام این کار نیست!

اما اکثر کسب و کار است که در حال قرار داده تا برای فروش فروش هرگز!

هدف از این ستون است برای کمک به صاحبان کسب و کار برنامه ریزی و اجرای موفق داخلی و یا خارجی جانشینی/انتقال از یک کسب و کار برای کمک به خریداران پیدا کردن و خرید با موفقیت ارزشمند کسب و کار. ما آموزش عملی “سطح خیابان” آجیل و پیچ و مهره در مورد چگونه به انجام این کار, اما ما قصد نداریم شما را به یک حقوقی یا کارشناس مالیاتی. شما هنوز هم نیاز به وکیل خود و C. P. A., اما شما می دانید که چگونه به نقطه مورد مسائل کلیدی و شما می دانید گزینه های اصلی در دسترس شما است. این باید ترجمه را به یک مزیت بزرگ برای شما هنگامی که زمان می آید برای انتقال کسب و کار شما.

آماده شدن برای اولین بار. ما با ارائه جزئیات بیشتر در مقالات آینده, اما در اینجا یک مرور کلی.

فروشندگان

اگر شما واقعا مایل فروشنده با قیمت واقعی و از نظر انتظارات و سپس شما احتمالا فقط اتلاف وقت خود را. می دانم که چه کسب و کار شما در واقع با ارزش است. برخی از شرکت ها به ارزش دو برابر درآمد سالانه برای مثال بیشتر نیست. آیا شرکت شما برای فروش, اما تنها اگر شما می توانید X بار ناخالص سالانه درآمد ؟

می دانم که وضعیت مالیات خود را و چه باید بکنید اگر شما در حال نشستن در یک مالیات بالقوه فاجعه است. برای مثال اگر شرکت شما یک شرکت “ج” (یا شده است در 10 سال گذشته) و سپس اشتباه فروش ساختار به معنی برخی از فروشندگان ممکن است مدیون IRS بیش از نیمی از کل قیمت فروش برای شرکت ؟ آیا می دانید که اگر شما این مشکل ؟ آیا شما می دانید که چگونه به “رفع” آن ؟

آنچه در مورد شرایط پرداخت? آنها را تحت تاثیر قرار هر دو مالیات و خطر برای هر دو طرف. خریدار می تواند استطاعت به پرداخت بیشتر اگر خطر کمتر است و یا مالیات اثر بهتر است. در نهایت “قیمت” است و نه “قیمت” — نظر بسیار مهم هستند. آنچه مهم است این است که پس از کسر مالیات پول نقد در جیب شما را وادار به نگه داشتن پس از شما را ترک!

شاید مهم ترین: احساسی آماده است. این که نوزاد خود را — آیا شما واقعا آماده به بخشی با آن ؟

قرارداد حفاظت از آنچه شما فروش است. می توانید همه یا تعدادی از کارکنان خود را ترک و کلید حساب با آنها را پس از شما فروش? شما می توانید در واقع فروش یک شرکت که ممکن است از دست دادن بلوک های بزرگی از کسب و کار خود را در شیوه ای که?

آن را آسان برای جانشینان به حفظ آنچه شما فروش است. حفظ مشتری پس از فروش بسیار مهم است. چگونه می تواند به شما کمک خریدار نگه داشتن آنچه شما فقط به فروش می رسد ؟

تصمیم گیری خرید آسان را برای خود اختصاص داده است. شروع به تهیه یک خلاصه کوتاه از کسب و کار خود را به عنوان شرح زیر است:

برای اولین بار قادر به پاسخ به سه سوال:

1. که خود را بهترین خریدار (یک لیست از چشم انداز بالا)?

2. چرا آنها می خواهم به خرید کسب و کار شما?

3. چرا در حال حاضر ؟ اگر کسب و کار شما خیلی فوق العاده است به همین دلیل شما برای فروش ؟

ایجاد دفاع طرفدار forma جریان نقدی صفحات گسترده نشان می دهد که منافع واقعی از مالکیت شما را دریافت کرده اند در گذشته است.

اگر شما دریافت مزایای مالکیت دیگر از فقط سود و حقوق و دستمزد آن را آسان برای خریداران بالقوه به آن را ببینید. ارائه توضیحات برای تمام تنظیمات شما نیاز به ایجاد.

شما گاهی اوقات ممکن است ببینید این به عنوان “جریان های نقدی رایگان”, “در دسترس جریان نقدی” یا EBITDA (درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک). صرف نظر از این اصطلاحات استفاده می شود هدف این است که برای تعیین واقعی منافع مالی از مالکیت.

اگر شما از فروش بیش از حساب مشتری ایجاد یک طرفدار forma ترازنامه به عنوان به خوبی.

می دانم که چقدر به کسب و کار شما را با بالا حساب و چگونه می خواهید به اطمینان حاصل شود که آنها با این شرکت پس از شما از بین رفته اند.

می دانم که فروشندگان خود را و چگونه آنها به احتمال زیاد به واکنش نشان می دهند هنگامی که شما بازنشسته.

آماده با تمام این پاسخ ها در پیشبرد با بسیاری از آنها نوشته شده است — شاید حتی آماده ارائه کتاب.

قرار دادن بهترین خود را پا به جلو اما نمی بدجلوه دادن و همین حالا پیش بینی آینده. شما نمی دانید که چگونه خریدار در آینده انجام خواهد داد و شما نمی خواهید برای انجام هر چیزی است که “پیش بینی” نتایج. انجام این کار حتی می تواند زمینه را برای ابطال این معامله اگر همه چیز کار نمی کند برای خود اختصاص داده است.

آماده می شود قبل از اینکه شما برای اولین بار نشست.

باید به صورت مختصر مواد آماده به بحث و/یا نشان می دهد و آماده ارائه اطلاعات بیشتر به عنوان به زودی به عنوان منافع متقابل برقرار است و یک توافقنامه محرمانه امضا شده است.

این است که احتمالا بزرگترین فروش از زندگی خود را — شما آن را مدیون خودتان را به آماده شود.

آنچه در مورد “قیمت”؟: “قیمت” سزاوار توجه ویژه تا حدودی به دلیل آن اغلب یک مسئله عاطفی. “قیمت” می تواند خیلی بیشتر از فقط پول به فروشنده. آن را حتی می تواند ناخودآگاه دیده می شود به عنوان یک اندازه گیری از ارزش زندگی یک فرد ،

یک راه برای نگه داشتن چیزهای در چشم انداز است که به خاطر داشته باشید که فروش به احساس های مالی به خریدار و یا شما نمی خواهد که یک فروش. آن را به “مداد”است.

آنچه در مورد شرایط پرداخت?: شرایط بسیار مهم برای اینکه چگونه یک فروش خواهد شد “مداد” است. در واقع از نظر اغلب مهم تر از آن قیمت است. در علاوه بر این به یک تأثیر عمده ای بر جریان نقدی سالانه و شرایط تحت تاثیر قرار هر دو خطر و مالیات برای هر دو طرف.

برنده/برنده مذاکرات: به احتمال زیاد شما لازم نیست که به فروش حداقل به یک خریدار. به همین ترتیب خریدار به احتمال زیاد لازم نیست برای خرید کسب و کار شما. که به معنای فروش است و به احتمال زیاد به سقوط از هم جدا به عنوان به زودی به عنوان هر دو حزب را درک فروش به “از دست دادن”. از نظر اغلب کلید “برنده/برنده” است. خلاق شرایط حتی می تواند یک “برنده/برنده/از دست دادن”. (این “بازنده” است IRS.)

یادداشت سردبیر: این است که قسط اول در یک سری از ستون ها بر روی خرید/فروش ترتیبات برای هر شرکت ارزیابی و مسائل مالیاتی سهامداران داخلی خرید/فروش موافقت نامه های مربوط به برنامه ریزی املاک, قرارداد کار و غیر قابل رقابت.

نویسندگان را به شما عملی در سطح خیابان را درک اساسی, حقوقی, مالیات و مفاهیم مالی شما نیاز به دانستن در مورد در مورد بزرگترین رویدادهای مالی در زندگی کسب و کار شما — وجود دارد هیچ چیز دیگری مانند آن در دسترس است.

از آنجا که بسیاری از صاحبان کسب و کار خریداران و هر کسب و کار است که در نهایت به فروش می رسد و یا تعطیل این است که باید برای هر کسی که صاحب برنامه, برای خرید, و یا در نهایت فروش یک کسب و کار است.

شما خواهید آموخت که راه های بهتری برای خرید, فروش, ادغام و یا داخلی تداوم یک شرکت از یک تیم از کارشناسان مسئول صدها نفر از کسب و کار موفق معاملات. شما نمی نیاز به یک کارشناس فنی, اما شما نیاز به دانستن به اندازه کافی به راهنمای خود را وکیل و C. P. A. این آموزش به شما چگونه است.

در علاوه بر این به بنیاد ضروری در خرید/فروش ترتیبات برای هر شرکت این مواد را پوشش می دهد مربوط به املاک و برنامه ریزی ، ارزیابی و مسائل مالیاتی سهامداران خرید/فروش موافقت نامه قرارداد و عدم رقابت های ضروری بخش هایی از یک بسته جامع از کسب و کار اسناد و مدارک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.