آگوست 7, 2022

آهنگ با کلام نرم افزارهای رشته معماری

[ad_1]

من تا به حال داده شده آن را به عنوان یک هنر از دست رفته بسیار شبیه به دیگر فراموش قربانی تجارت در دنیای سرگرمی. اول آن تبلیغات بود که منجر به ناپدید شدن از تلویزیون نشان می دهد با جاذب theme آهنگ ها, مانند کلاسیک مانند The Brady Bunch یا گیلیگان جزیره و یا حتی کمتر باستان مانند سری خانه کامل یا دوستان شما.

سپس ظاهرا آمد از بین رفتن تقریبا کامل از آهنگ های با کلام نرم افزارهای رشته معماری که یک بار شد کالاهای اساسی از محبوب موسیقی است. بخشی از جذابیت است که ماندگار از دهه شصت گروه مانند کینگستون سه نفر است شوخ معرفی آهنگ دوست دارم از “M. T. A.” و یا حتی جدی مقدمات به ballads مانند “تام دولی.”

خوشبختانه یک هنرمند محبوب منتشر شد, یک آلبوم در سال 2017, که برای اولین بار آهنگ را فراهم می کند صحبت مقدمه. تات آهنگ سر زیر لیست ده چنین آهنگ هایی که با شروع سخنرانی به جای خواننده.

سراب توسط تورو Y وزارت امور داخله

Chaz Bundick باز می شود تا سال 2017 را بو بو دیسک با این آهنگ آغاز می شود که با او گفت: “من فقط می خواهم همه را به یک زمان خوب من واقعا انجام دهد.”

اندی وارهول توسط David Bowie

رضایت مندانه ویژگی های این نوای غریب, هنرمند ابتدا با بویی تلاش های مختلف تلفظ نام در عنوان.

عشق من من یک لیبرال توسط فیل Ochs

“هر جامعه آمریکا دارای سایه های مختلف سیاسی تفسیر” اعتراض خواننده Ochs می گوید: در مقدمه این کلاسیک است. “این shadiest از این است که لیبرال ها بیست و پنج درجه به چپ از مرکز که بار خوب هستند اما بیست و پنج درجه به سمت راست از مرکز که آن را تحت تاثیر قرار آنها را شخصا.”

سالن حمله رعد اسا توسط شیرین

خواننده برایان کانلی شروع می شود این ورزشگاه مورد علاقه با پرداختن به همکار خود اعضای گروه پرسیدن “آیا شما آماده استیو? اندی? میک? همه حق fellas برویم!”

روی جلد رولینگ استون توسط دکتر قلاب و پزشکی نشان می دهد

شما می توانید بچه ها در گروه بحث در مورد واکنش خود را به ساخت صفحه اول گفت: “من آن را باور نمی ha ha, فقط, نگاه, آن را لمس نمی مرد.”

While My Guitar Gently Weeps توسط بیتلز

به عنوان “خانههای لایحه” محو جانشین آن در آلبوم سفید شروع می شود با جورج هریسون فریاد “سلام به همه!” قبل از فراموش نشدنی پیانو می پیوندد با اریک کلپتون را آهسته دست در این رشته.

یکی از نوبت توسط Pink Floyd

Toni Tennille صحبت می کند در آغاز این نماد از دیواربه عنوان او می پرسد مشکل شخصیت اصلی سوالاتی مانند “آیا همه این خود گیتار ؟” و “آیا شما می خواهید را به یک حمام؟”

افکار پوچ مؤمن توسط the Monkees

پس از دیوی جونز می خواهد خود را بگیرید و یاد دهید که پیگیری است که در شیر هر سه پاسخ آن است که هفت-A. سپس او به آنها می گوید تات آنها در حال چیدن او به دلیل کوتاه است.

استیون توسط Alice Cooper

با استفاده از صدای پسر در به انجمن خوش آمدید من کابوس آلبوم کوپر می گوید: “من نمی خواهم شما را به ترک” برای باز کردن این مسیر است.

رهبر بسته توسط شانگری لاس

دو بحث در مورد سوم که به نظر می رسد دیدن کسی که نام Jimmie درخواست یکی از دیگری “است که او واقعا بیرون رفتن با او؟” دختر سوم و سپس اذعان می کند که او کاهش یافته است برای دوچرخهسواری در عنوان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.