سپتامبر 29, 2022

ابطال تراست: یک ایده خوب است ؟

[ad_1]

چه زندگی می کنند و یا ابطال اعتماد کرد ؟

یک اعتماد است که راه قانونی برای برگزاری, مدیریت و توزیع اموال. هر اعتماد باید چهار عنصر: (1) یک خالق اعتماد به نام “trustor” یا “grantor” (2) دارایی نیز به نام “جسم” (3) کسی که دارای مدیریت و توزیع دارایی به نام “متولی” و (4) “ذینفع” فرد برای بهره مند است که اعتماد ایجاد شده است. اعتماد زندگی است که قابل فسخ نیست. در بسیاری از ابطال اعتماد به trustor متولی و ذی نفع همه همان فرد است.

که نمی کند نیاز به یک اعتماد کرد ؟

برخی از مردم وجود دارد که نمی خواهد بهره مندی از یک زندگی یا ابطال اعتماد. کسانی که ازدواج بدون دارایی های قابل توجهی و بدون فرزند که قصد ترک دارایی های خود را به یکدیگر به صورت یک. دیگر افرادی که دارایی های قابل توجهی کرده اند و بسیار ساده برنامه املاک نیز نمی نیاز به یک اعتماد زندگی است. در نهایت هر کسی که می خواهد دادگاه نظارت بر دولت از او و مستغلات باید اعتماد زندگی است. (دارایی باقی می ماند در اعتماد وجود ندارد “و مستغلات است.”) انحصار وراثت اغلب می تواند اجتناب شود بدون استفاده از اعتماد زندگی با راه اندازی “قابل پرداخت در مرگ” حساب ساخت ذینفع نامگذاریهای برگزاری دارایی های مشترک ،

چرا مردم ایجاد اعتماد?

با ایجاد ابطال اعتماد مردم می تواند به جلوگیری از انحصار وراثت. همچنین این تراست جلوگیری از conservatorships چرا که اگر شما را تبدیل به معلول یک امانت است که در حال حاضر در محل برای مدیریت دارایی های خود را برای شما. و شما نمی خواهد که برای مقابله با وکلا و دادگاه. اما ابطال اعتماد می شود و در حال رقابت درست مثل یک خواهد شد. و اداره یک اعتماد خود را پس از مرگ است نه هزینه. حتی اگر انحصار وراثت است اجتناب جانشین امانت را به دنبال کمک از یک وکیل مطمئن شوید این بدهی ها پرداخت شود تا تمامی فرم های مالیاتی ثبت و دارایی ها به درستی توزیع به سود خود را.

چه هستند برخی از تصورات غلط در مورد این تراست?

تراست زندگی همیشه برای جلوگیری از انحصار وراثت. پس از مرگ اعتماد ابطال نمی خواهد قطع ادعا می کند از طلبکاران در برابر اعتماد دارایی. بنابراین بسیاری از اوقات جانشین امانت را باز انحصار وراثت و مستغلات به هر حال نیاز به وام به فایل ادعا در زمان مورد نیاز توسط قانون و یا منع از جمع آوری ادعا علیه و مستغلات.

زندگی تراست ذخیره فدرال و ایالتی مالیات املاک. اما دیگر وجود دارد مالیات است.

زندگی تراست می توانید مدیریت اموال خود را اگر شما را تبدیل به غیر فعال است. درست است اما با دوام قدرت وکیل است که بسیار ارزان تر و ساده تر جایگزین.

که باید ابطال اعتماد کرد ؟

افرادی که اموال خود را در کشور دیگری. (املاک و مستغلات است probated که در آن ملک واقع شده است. اگر شما زندگی می کنند در مزرعه ای در پنسیلوانیا و همچنین تعطیلات محل سکونت در آریزونا شما باید دو probates. اعتماد اجتناب این دلیل که مالکیت بخشی از این اعتماد وجود ندارد و مستغلات به انحصار وراثت. متولی اداره این اعتماد از جمله هر دو خواص.)

افرادی که نگران هستند که آنها ممکن است تبدیل به معلول است و به عنوان یک نتیجه خواهد بود موضوع را به نفوذ ناروا.

ذینفع از املاک غیر فعال هستند.

مردم زندگی می کنند و یا صرف مقدار قابل توجهی از زمان در یک وضعیت که در آن انحصار است وقت گیر و سنگین و پر هزینه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.