اکتبر 4, 2022
اجرای دوره‌های آموزشی ایجاد اشتغال در ۴۰۰ بقاع متبرک

اجرای دوره‌های آموزشی ایجاد اشتغال در ۴۰۰ بقاع متبرک

[ad_1]

  رضا معممی مقدم روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه اوقاف و امور خیریه ایرنا با بیان اینکه توانمندسازی جامعه و کمک به ایجاد اشتغال با هدف توسعه و آبادانی هر چه بیشتر و توسعه مسایل اقتصادی و از طرفی رفع معضل بیکاری از مهمترین اهداف برگزاری این دوره آموزشی است، افزود: عرضه و فروش محصولات تولیدی در گام اول برگزاری این دوره ها با استفاده از ظرفیت فضای بقای متبرکه از دیگر اهداف این دوره های آموزشی در قالب طرح شمیم خدمت است.

وی با تاکید بر اینکه خدمات اجتماعی سازمان اوقاف برای تحقق عدالت اجتماعی مبتنی بر گام دوم انقلاب است، اظهار داشت: برای اجرای اوامر ولی امر مسلمین تا پای جان برای تحقق فرمان جهاد جهش تولید تلاش خواهیم کرد.  

معممی مقدم اظهار داشت: در این خصوص طرح شمیم خدمت به عنوان یکی از کارهای ویژه سازمان اوقاف در سال جهش تولید با هدف ایجاد اشتغال بومی و اقتصادی پیرامون بهره مندی از فضای بقاع متبرکه است.

 وی گفت: در این ارتباط تحقق شناسه هدف، موضوعیت دارد از این رو می توان در قالب مشارکت یا برون سپاری یا مجری‌گری یا اینکه دستگاه دیگر نیز در بقعه این مهم را محقق کند یا با مشارکت و بسیج ظرفیت‌های موقوفات و بقاع باشد فرقی نخواهد کرد، استقبال خواهیم کرد.

معممی مقدم اظهار داشت: در صورت راه اندازی هیئت اندیشه ورز (اتاق فکر) بیان ظرفیت های موقوفات و بقاع است که ابعاد جدیدی از این ظرفیت‌ها برای سازمانهای حامی همانند استانداری، ادارات کل، فنی و حرفه ای، گروه های جهادی و غیره شکل گرفته و استعدادهای توانمند سازی و کارآفرینی بقاء موقوفات نمایان خواهد شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.