سپتامبر 25, 2022
اخبار کوتاه خراسان رضوی

اخبار کوتاه خراسان رضوی – ایرنا

[ad_1]

پوستر پنجمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی روز یکشنبه طی مراسمی در مشهد رونمایی شد.

رییس بسیج رسانه خراسان رضوی در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: این جشنواره امسال در محورهای شعار سال، فرهنگ رضوی و زیارت، بصیرت و دشمن شناسی، جمعیت، آسیبهای اجتماعی، گام دوم انقلاب، مثلث اقتصادی، کمک همدلانه و مواسات و همدلی و مدافعان سلامت برگزار خواهد شد.
عباس محمدیان افزود: علاقه‌مندان می‌توانند آثار ارسالی را در یکی از قالب‌های خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت، عکس،  گزارش تصویری و رادیویی، پادکست و آثار رادیویی، مستند، آثار نمایشی، موشن گرافی، انیمیشن، کاریکاتور و نشریات دانشجویی به آدرس [email protected] ارسال کنند.

دستگیری چهار حفار غیر مجاز در فریمان 

فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی از دستگیری چهار حفار غیرمجاز در محوطه تاریخی روستای اقر واقع در فاصله ۱۰ کیلومتری شهر فریمان شهرستان فریمان خبر داد.

به گزارش روز یکشنبه اداره کل میراث فرهنگی سرهنگ محمدعلی مدیر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اعلام این خبر افزود: با دریافت خبری مبنی بر حفاری غیر مجاز در  محوطه تاریخی این روستا، نیروهای پایگاه میراث فرهنگی با هماهنگی پلیس اطلاعات شهرستان به محل اعزام شدند و چهار حفار غیرمجاز را حین حفاری دستگیر و ابزار حفاری نیز کشف و ضبط شد.

مهر وموم دو باشگاه ورزشی در مه‌ولات 

مدیرشبکه بهداشت و درمان مه‌ولات هم گفت: دو باشگاه ورزشی در شهر فیض‌آباد مرکز این شهرستان به علت رعایت نکردن دستورالعمل ستاد پیشگیری از گسترش بیماری کرونا، مهر و موم شدند.

مجتبی خلوصی روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با هدف مقابله با بیماری کرونا، یک باشگاه ورزشی بانوان و یک باشگاه ورزشی مردان به علت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی به دستور مرکز بهداشت و همکاری اداره اماکن عمومی نیروی انتظامی مه‌ولات تا اطلاع بعدی مهر و موم و از ادامه فعالیت آنها جلوگیری شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.