آگوست 9, 2022

ادکلن HB680 دست مخلوط مجموعه: آغاز یک ایده انقلابی

[ad_1]

لقب تحت اصطلاح “True Triblade” اول از دست بلندر استفاده از Triblade تکنولوژی احتمالا تحت HB680 سری محدوده. این یک ایده انقلابی در آن زمان به ویژه به دلیل سادگی و داشتن فقط یک دکمه به استفاده از دستگاه چیزی بود که متمایز از دست مخلوط از دیگر پردازنده های مواد غذایی. نه تنها که این دست بلندر شد و نسبتا کارآمد که در آن الزامات مخلوط و ترکیب مواد تشکیل دهنده گرفته شد برای کار با کمی تلاش به هیچ در تمام. صرفه جویی در یک توربو دکمه HB680 سری محدوده تحت کنوود ساخته شده تقریبا هر مایع مبتنی بر پردازش مواد غذایی نسیم.

با سهولت استفاده نیز می آید با یک طراحی است که به معنای برای راحت استفاده است. نه تنها HB680 سری اما تقریبا تمام دیگر کنوود دست بلندر ساخته شد با این در ذهن است. حصول اطمینان از گرفتن شرکت است که از ضرورت برای هر کاربر و هر دست مخلوط تحت این نام تجاری یک دسته سیلیکون (به نام SureGrip رسیدگی). از این رو حتی انگشتان لغزنده را با مشکلات بتواند آن است.

به عنوان آن است که مطلوب برای عملکرد این طیف وسیعی از لوازم خانگی نیز برای تمیز کردن آسان. هر همراه پلاستیکی و فلزی و فایل های پیوست را می توان متصل کردن شستشو در زیر آب و سپس مرتبه بهم چسبیده پشت در یک بار دیگر بدون سر و صدا بسیار. و یا اگر شما نمی مانند تمیز کردن آن راه است که شما همچنین می توانید آنها را از طریق ماشین ظرفشویی (به غیر از دستگاه خود به خود البته).

یک چیز بیشتر در مورد این سری از ادکلن بلندر دستی است که فضای ذخیره سازی. ایستاده در ارتفاع صرفا 34.5 سانتی متر (و یا فقط به سختی بیش از 1′ 1″) شما می توانید فقط با قرار دادن طناب در اطراف آن و محل آن را عملا در هر نقطه در آشپزخانه – می شود آن را یک کشو کابینه و یا بر روی یک میز برای سهولت دسترسی. نیازی به گفتن شما باید فضای بیشتری در آشپزخانه خود را در مقایسه با نیاز به یک فروشگاه معمولی پردازنده مواد غذایی به جای.

با محدوده قیمت از £25-£45 (یا $40-$70) ساخت یک سرمایه گذاری کوچک از یک دستگاه ساده خواهد شد عملکرد نسبتا دراز مدت نتایج. بنابراین به جای خرید lugging اطراف و نیاز به پیدا کردن برخی از اتاق را برای ذخیره مواد غذایی سنگین و پردازنده است که می تواند تنها با انجام یک زن و شوهر از توابع چرا یک Kenwood مخلوط کن دست که می توانید انجام تمام موارد بالا و بیشتر ؟ البته همانطور که با تمام محصولات کنوود امروزه شما همیشه می تواند اساسی خود را در سال گارانتی.

با وجود اینکه تنها یک زن و شوهر از دست بلندر در این سری آنها بیش از قادر به انجام این کار بدون در نظر گرفتن که شما را انتخاب کنید. آنها عبارتند از:

HB 680

اساسی ترین زیادی از این دست مخلوط که نیزه به رهبری منحصر به فرد از کنوود محصولات در زمان فعلی. آیا نمی شود فریب خورده قاب پلاستیکی از ترکیب گرز و دلبستگی به عنوان وجود دارد تیغه های استیل در زیر آن. قابل ملاحظه ای قوی تر از بسیاری دیگر مشابه به دنبال دست بلندر آن را با استفاده از 450 وات است که می تواند انجام 5 وظایف جداگانه. پرتاب همراه با آن است که معمولا یک slottable 0.5 L پلاستیک بشر. آن در نظر گرفته شده است به یکی از سبکترین دست بلندر آنجا که وزن آن کمتر از یک چهارم از یک کیلو (0.74 کیلوگرم به دقیق).

HB 682

دیدن موفقیت HB680 کنوود تصمیم به بهبود بر طراحی اولیه آن و معرفی جانشین آن (عفو جناس) این HB682. به جای پلاستیک گرز پیوست مصرف کنندگان بودند که ناگهان توسط پوشش فلزی از ترکه به HB682 بیشتر جلا و نگاه حرفه ای است. با فلز تقویت تعدادی از توابع در این مدل دو برابر شده و به 10. البته در این مورد یک slottable 0.5 L هلی کوپتر پیوست گنجانده شد به جای (ساخته شده از پلاستیک هر چند). مقدار اضافه شده از فلز و افزایش وزن کل به 1.18 کیلوگرم هر چند این نیست مانع از کاربران به جای آن ثبات بهبود یافته از دستگاه در هنگام کارکرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.