دسامبر 2, 2022

استادان سحر و جادو

[ad_1]

قبل از اینکه دیوید کاپرفیلد قبل از لنس برتون وجود دارد Howard Thurston و هری Kellar. از اواخر 1800s به 1900s اولیه هری Kellar سفر جهان با بزرگ خود از مرحله نشان می دهد. برخی از قابل توجه ترین توهمات بودند “معراج از یک دختر” و “جعبه های تو در تو” و “خود-سر بریدن”. در سال 1908 Kellar انجام نهایی خود را نشان می دهد در تئاتر فورد در بالتیمور مریلند. در نتیجه نشان می دهد او گذشت باتوم به هوارد Thurston (شناخته شده به عنوان پادشاه کارت) که او را انتخاب کرد و به جانشین او.

Thurston در ادامه به تور. خود توهم نشان می دهد آنقدر بزرگ بود آن را در زمان 8 قطار به حمل کنسرت بربس.

بالتیمور فصل از جامعه جادوگران آمریکایی خرس نام این دو از استادان سحر و جادو. این Kellar/Thurston مجمع #6 یکی از قدیمی ترین سحر و جادو باشگاه در ایالات متحده به جامعه جادوگران آمریکایی تاسیس شد و در سال 1902 به ترویج هنر سحر و جادو. این معروف ترین رئیس جمهور گذشته بود که هری هودینی.

امروز سازمان مجامع سراسر جهان است. شانس وجود دارد که یک باشگاه مناسب در شهر خود. اگر شما علاقه به سحر و جادو S. A. M. یک سازمان بزرگ برای پیوستن به. بالتیمور باشگاه استقبال از مهمانان و ملاقات یک بار در ماه در محلی فروشگاه سحر و جادو, سحر و جادو انبار. بسیاری از اعضای ارشد برای اولین بار علاقه مند شد و به عنوان فرزندان و زندگی خود را صرف لذت بردن از این سرگرمی است. سحر و جادو تجدید نظر به مردم در تمام سنین است. اگر شما علاقه به سحر و جادو و سپس پیوستن به یک باشگاه محلی است یک راه عالی برای یادگیری از استادان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *