نوامبر 27, 2022
 استاندار سمنان: ۵۳۸ طرح با ۸۶۰ میلیارد تومان هزینه هفته دولت افتتاح می‌شود

 استاندار سمنان: ۵۳۸ طرح با ۸۶۰ میلیارد تومان هزینه هفته دولت افتتاح می‌شود

[ad_1]

به گزارش ایرنا، علیرضا آشناگر در دومین روز از گرامیداشت هفته دولت در آیین‌ افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح های عمرانی و اقتصادی شهرستان گرمسار افزود: هفته دولت فرصتی است تا دستاوردهای مسئولان برای مردم شریف استان گزارش شود.
وی خاطر نشان کرد: امسال افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های اقتصادی و عمرانی تحت تاثیر محرم حسینی و شیوع ویروس کرونا قرار گرفت و به دلیل آنکه امسال توفیق سفر به شهرستان های استان را نداشتم، عذرخواهی می کنم.
آشناگر ادامه داد: با وجود تلاش های دولت، مردم نقش غیرقابل انکاری در مقابله با کرونا ویروس دارند و به دلیل گسترش این ویروس امسال به صورت ویدئو کنفرانس آیین هفته دولت در استان برگزار می شود.
استاندار سمنان تصریح کرد: با گسترش دولت الکترونک و پیشرفت فناوری ، تلاش شود آیین های افتتاح و کلنگ زنی به صورت ویدئو کنفرانسی برگزار شود.
آشناگر گفت: طرح‌های عمرانی خوبی امسال در شهرستان‌های استان سمنان افتتاح می شود که امیدواریم این طرح ها به ارتقاء توسعه استان و منطقه کمک کند.
وی اضافه کرد: این میزان از طرح های عمرانی و اقتصادی تنها طرح های قابل افتتاح و کلنگ زنی استان سمنان نیست و طرح های خوب دیگری هم وجود دارد که در ایام دیگر از این طرح‌ها رونمایی خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد: مسیر توسعه استان سمنان با وجود فشارهای اقتصادی ادامه دارد.
استاندار سمنان گفت: دولت به توسعه استان اهتمام دارد و باید تلاش شود کارآمدی دولت و عملکرد دولتمردان در شهرستان ها بازگو شود.
وی گفت: رعایت دستورالعمل‌های در ایام‌ محرم با مدنظر همگان باشد تا سلامت عزاداران حسینی حفظ شود و فرمانداران و مسئولان به رعایت نکات بهداشتی توجه داشته باشند.
استاندار سمنان خاطر نشان کرد: وحدت و همدلی از الزام های توسعه کشور است و تمامی مسئولان با یکپارچگی خود را خدمتگزار مردم می دانند.

دوم تا هشتم شهریور ماه در تقویم نظام جمهوری اسلامی ایران هفته دولت نامگذاری شده است و یک‌هزار و ۵۹۹ میلیارد تومان طرح‌ در حوزه‌ها و شهرستان‌های مختلف استان سمنان هفته دولت امسال بهره‌برداری، سرمایه‌گذاری و کلنگ‌زنی می شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *