نوامبر 29, 2022

اسلحه – هنوز نشسته در حصار

[ad_1]

هر کسی که مرا می شناسد می داند که من یک peacenik که نمی بر این باورند که خشونت حل هر چیزی. برای همه سال از زندگی من همواره در مقابل در اختیار داشتن اسلحه.

من در کودکان پیدا کردن پدر و مادر خود را’ اسلحه است که قفل شده است باید دور شد اما باقی نمانده و تیراندازی یکی از آنها خواهر و برادر و یا یکی از پدر و مادر خود را. من نگاهی به افرادی که ungovernable طبع عصبانی شدن در همکاران و اعضای خانواده معلمان و کارفرمایان سیاستمداران و رفتن در داد و بیداد تیراندازی و سرزنش NRA برای هل دادن فروش اسلحه به طوری که آنها می توانید مقدار زیادی از پول.

این قتل در این کشور باعث شده افرادی که برای رسیدن به تفنگ خود را به جای داشتن یک منطقی بحث و گفتگو به حل و فصل اختلافات نگه می دارد افزایش و تمام من است خونریزی به عنوان یک روش زندگی برای تعداد بی شماری از مردم خشمگین.

محافظه کار و دیوان عدالت وارن برگر نوشت: “لابی اسلحه تفسیر متمم دوم یکی از بزرگترین قطعه از تقلب در من تکرار کلمه تقلب در مردم آمریکا توسط گروه های منافع خاص است که من تا کنون دیده اند در طول عمر من است. هدف واقعی از متمم دوم به اطمینان حاصل شود که دولت از ارتش – ارتش – حفظ می شود برای دفاع از دولت است. بسیار زبان دوم متمم رد هر گونه استدلال شد که در آن در نظر گرفته شده برای تضمین هر شهروند نامحدود مناسب برای هر نوع سلاح او و یا او بخواهد.”

پس چرا من در حال حاضر نشسته در حصار در مورد مالکیت اسلحه داده می شود که چگونه به آنها مخالف من همیشه بوده است ؟

شاید آن است چرا که از یک رویای من تا به حال زمانی که ما درگیر شد در داعش شکل از عدالت یعنی گردن تیراندازی شکنجه و…. از افرادی که نمی اشتراک گذاشتن اعتقادات مذهبی.

در رویای من شروع کردم به دیدن چگونه بسیاری از مردم در این کشور در حال تبدیل شدن رادیکال و خواستار آن است که ما به جای سیستم قضایی ما با قانون شریعت است. و پس از آن شروع کردم به دیدن امواج مهاجران ریختن به این کشور شکنجه و گردن زدن ما شهروندان غیر مسلح است که فقط می خواستم در صلح زندگی می کنند.

وقتی که من بیدار شد مضطرب و مشخصه متزلزل. من هنوز هم می تواند مشاهده مسلح رادیکال شکستن به خانه و کسب و کار با اسلحه خود و مردم خود ما قادر به دفاع از خود.

اگر رویاهای من نیست اغلب نبوی من را نگاه برای یک معنای نمادین اما این خیلی روشن بود که من نمی توانستم رد آن را به عنوان چیزی است که من نیاز به تجزیه و تحلیل.

بنابراین در اینجا من نشسته هنوز نشسته در حصار در مورد مالکیت اسلحه. اگر من می تواند تضمین شده است که چک های پس زمینه از مجرمان خواهد بود ساخته شده است و پدر و مادر که خود از چپ مراقب اسلحه برای فرزندان جوان خود را برای پیدا کردن که در صورت زندان من ممکن است بیشتر مایل به سمت با افرادی که می خواهید برای خود اسلحه.

اما تا کنون من دیده ایم این است که هر کسی می تواند خرید یک تفنگ است و هیچ دوره انتظار برای طبع سرد خاموش ساخت آن را بیشتر احتمال دارد برای مردم با ungovernable طبع به رفتن در یک تیراندازی. و تا کنون هیچ مجازات برای پدر و مادر که ترک اسلحه های خود را در مکان های که در آن کودکان می تواند آنها را پیدا کنید و کسی را بکشند. و هیچ یک از این نگرانی ها که چیزی برای انجام با بیمار روانی که بیشتر احتمال دارد به زندگی خود را از زندگی دیگران.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *