نوامبر 27, 2022

اشراف زادگان انگلیسی و تخت خود بخار

[ad_1]

قبل از سن بطری آب داغ چگونه مردم را به یک تخت گرم? پاسخ تا آنجا که به زبان انگلیسی اشراف بود و نگران بود به استفاده از یک انسان بطری آب داغ. بنده خواهد بود اعزام به استاد انجماد تخت به عنوان تخت گرمتر است. سپس هنگامی که سیادت خود را به حال quaffed خود پورت و تمسخر او بلدرچین او را بازنشسته به چهار پوستر به نوبه خود انسان را آب بطری و صعود او در حال حاضر گرمتر تخت. های شخصی خود را با تنفس بطری آب داغ!

سال بعد هنگامی که شاهزاده جیمز وارث تاج و تخت بریتانیا متولد شد در سال 1688 یک تخت خواب گرم بود در قلب طرح به disinherit او. شایعه پخش شد که ملکه مری به حال سقط است و گرم شدن تابه فرستاده شده بود ، پلاتر او متقاعد شده افراد است که یک روستایی کودک شده بود جایگزین برای مرده شاهزاده قاچاق به ملکه خلوتگاه پنهان در یک رختخواب گرم! شک و تردید در مورد کودک شاهزاده مشروعیت و تمایل پلاتر برای حذف کاتولیک خط جانشینی را مجبور به فرار به فرانسه برای ایمنی از “تخت گرمتر شاهزاده”. او هرگز موفق به تاج و تخت بریتانیا. زمانی که او حمله کرد و 20 سال بعد, او را شکست داد و به زبان انگلیسی ناوگان و جورج من به جای تاج گذاری پادشاه انگلستان است. او رد شد نخستزادگی خود را به دلیل یک تخت گرم!

تخت در مرکز “تخت گرمتر شاهزاده” رسوایی قرار دارد در کاخ کنزینگتون با خانه های قدیمی از شاهزاده خانم دیانا. تخت گرمتر حادثه بازی های انجام شده بخشی از تولد از آینده سلطنتی نوزادان است. مقرر شد که یک مقام ارشد دولت رقم باید در ملکه شبستان نافی امکان هر گونه آینده تقلب و در نتیجه از بین بردن تمام شک و تردید در مورد هویت واقعی یک نوزاد سلطنتی. این تنها زمانی بود که ملکه ویکتوریا به هنگام تولد اولین فرزند او که شاهزاده آلبرت ممنوع تمرین deeming آن:” مسخره!” یک تخت خواب گرم در واقع!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *