دسامبر 1, 2022
اشکِ رئال در «مستایا» در آمد

اشکِ رئال در «مستایا» در آمد

[ad_1]

به گزارش ایرنا؛ این دیدار حساس یکشنبه شب از هفته نهم لیگ فوتبال باشگاه‌های اسپانیا به میزبانی والنسیا و در ورزشگاه مستایا برگزار شد و در نهایت خفاش‌ها موفق به کسب پیروزی بزرگ چهار بر یک شدند.

کار در حالی آعاز شد که رئال، «هازارد» و «کاسمیرو» را به دلیل ابتلا به کرونا در اختیار نداشت.

رئال‌مادرید مثل همیشه بازی را تهاجمی آغاز کرد و انتظار این تیم برای رسیدن به گل تنها ۲۳ دقیقه طول کشید و در این دقیقه، «کریم بنزما» با شوتی تماشایی از پشت محوطه جریمه برای کهکشانی‌ها گلزنی کرد.

در ادامه والنسیا صاحب پنالتی شد که «کورتوآ» ابتدا ضربه را گرفت و در برگشت «موسی» دروازه رئال را گشود اما داور پنالتی را تکرار کرد. در نهایت «سولر» تکرار ضربه را تبدیل به گل تساوی کرد.

حملات میزبان ادامه یافت و در دقیقه ۴۳ ضربه «گومز» پس از برخورد به «واران» از خط دروازه رئال عبور کرد که ابتدا داور گل تشخیص نداد اما با استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی مشخص شد که میزبان به گل دوم دست یافته تا والنسیا نیمه نخست را دو بر یک برنده شود.

در دقیقه ۵۲ «گومز» اروگوئه‌ای در آستانه گلزنی با خطای «مارسلو» سرنگون شد و داور برای دومین بار نقطه پنالتی را برای میزبان نشان داد. «سولر» موفق شد گل دوم خود را از روی نقطه پنالتی به‌ثمر رسانده تا حساب کار سه بر یک به سود والنسیا شود.

در دقیقه ۶۰ «سرخیو راموس» به وضوح توپ را با دست کنترل کرد و بازهم سیستم کمک داور ویدئویی به کمک میزبان آمد تا داور دوباره اعلام پنالتی کند. در نهایت «سولر» در گلزنی از روی نقطه پنالتی هت‌تریک کرد.

در ادامه حملات احساسی رئال راه به جایی نبرد تا شاگردان «زین‌الدین زیدان» با شکست سنگین چهار بر یک، مستایا را ترک کنند.

رئال‌مادرید که مدافع عنوان قهرمانی است با این شکست در امتیاز ۱۶ باقی ماند و به رتبه چهارم نزول کرد و والنسیا هم ۱۱ امتیازی شد.

هم اکنون، سوسیداد با ۲۰ امتیاز صدرنشین لالیگا است و ویارئال با ۱۸ و اتلتیومادرید با ۱۷ امتیاز در رتبه‌های دوم و سوم قرار دارند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *