نوامبر 29, 2022
اعتبار مورد نیاز برای نصب دوربین پایش تصویری اختصاص می‌یابد

اعتبار مورد نیاز برای نصب دوربین پایش تصویری اختصاص می‌یابد

[ad_1]

به گزارش ایرنا؛ سید سعید شاهرخی روز پنجشنبه در جمع فرماندهان انتظامی همدان با تبریک هفته ناجا بیان کرد: مشاور ذی صلاح و مورد تایید دستگاه نظامی و امنیتی اقدام به بررسی تعداد دوربین های مورد نیاز کرده سپس با تایید این نهادها نسبت به نصب دوربین اقدام شود.

وی با بیان اینکه همدان دارای یک مرکز مانیتورینگ مجهز است افزود: سرمایه‌گذاری در حوزه دوربین‌های پایش تصویری یک کار زیر بنایی و سرمایه گذاری بلند مدت محسوب می شود.

استاندار همدان درباره جمع آوری معتادان متجاهر نیز گفت: به دنبال شیوع کرونا برای مدتی از پذیرش معتادان در مراکز ماده ۱۵ و ۱۶ جلوگیری به عمل آمد اما مجدد دستگیری و ارجاع معتادان متجاهر به مراکز ماده ۱۶ از سر گرفته شده است.

شاهرخی تاکید کرد: با این وجود هیچ عذری در زمینه جولان معتاد در سطح شهر و نپذیرفتن آن در مراکز ماده ۱۵ و ۱۶ پذیرفتنی نیست و باید معتادان متجاهر را به مرکز ماده ۱۶ هدایت کرده و پس از تکمیل ظرفیت از توان مراکز ماده ۱۵ بهره گرفت.

وی گفت: یکی از ملزومات مشارکت دادن مردم در مقوله امنیت، اجتماعی کردن امنیت است که در این راستا باید فعالیت های آموزشی را در دستور کار قرار داد تا با این شیوه آمار سرقت، سوانح جاده‌ای درون و برون شهری را کاهش داد. 

استاندار همدان با بیان اینکه همدان از استان های امن کشور است یادآوری کرد: در جریان ناآرامی های آبان سال گذشته با توجه به اشرافیت اطلاعاتی نیروی انتظامی و دیگر نیروها هیچ خسارتی به مردم وارد نشد.

شاهرخی تاکید کرد: اشرافیت اطلاعاتی نیروی انتظامی موجب شد که قاتل طلبه همدانی در کمتر از ۱۶ ساعت به هلاکت برسد در حالیکه این واقعه می‌توانست به موضوع بین‌المللی تبدیل شود.

وی نیروهای فعال در ناجا را از افراد مخلص و امین مردم دانست و افزود: مردم با دیدن لباس پلیس و حضور ماموران انتظامی، احساس ارامش و امنیت می کنند بنابراین همواره قدردان سبزپوشان ناجا هستند.

استاندار همدان تاکید کرد: همه سازمان‌ها و نهادها مکلف هستند نیروی انتظامی را به عنوان محور و ستون امنیت یاری دهند.

شاهرخی گفت: کارکنان نیروی انتظامی با تعصب، اعتقاد راسخ و بی‌ادعا برای برقراری نظم و امنیت تلاش می‌کنند و همه می دانند هیچ مقام، ثروت و جایگاهی بدون امنیت گوارا نیست.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *