اکتبر 4, 2022

المپیک 2012 لندن: Edwin Vasquez Cam – بزرگترین پرو ورزشکار از همه زمان!

[ad_1]

با وجود اینکه شناخته شده به عنوان یک فوتبال دوست کشور در صحنه جهانی جمهوری پرو یک کشور اسپانیایی زبان در قاره آمریکای جنوبی پس از 1820s, برنده, المپیک افتخار به لطف بین المللی بورس که باید برداشت تا در مجموع سه مدال در بازی های تابستان بین سال های 1948 و در سال 1992. با توجه به این نتایج به صراحت بزرگترین پرو ورزشکار ادوین Vasquez مخفی المپیک مدال طلا است.

ادوین Vasquez مخفی

ادوین Vasquez مخفی متولد شد و در تاریخ 28 ژوئیه 1922 در لیما پرو شهرستان پایتخت. تشویق پدرش که سابق تیرانداز او به رقابت پرداختند و در چندین تیراندازی در مسابقات لیما و دیگر شهرستانها پرو. در طول سال های بعد او صرف چند ساعت با پدرش آقای گونزالو Vasquez خود مربی و بهترین دوست. توسط 1938, Edwin برنده یک مدرسه قهرمانی, اما این تنها آغاز است.

زمانی که ادوین بود که تنها 18 سال سن داشت به پایان رسید برای اولین بار در Gildelmeister جام سنتی رویداد در لیما شکست بسیاری از ورزشکاران جانباز. پس از ادوین جاه طلبی بود برای تبدیل شدن به یکی از برترین بورس در پرو خاک. سال بعد او تاج به عنوان “بهترین تیرانداز” در عمده مسابقه. توسط دومی اواسط 1940s, Edwin موفق به کسب یک طلا در بولیواری بازی در خانه پس از برنده شدن قاره ای مسابقات.

با محدود تجربه بین المللی توسط 1948 ادوین Vasquez و همکار خود ورزشکاران ساخته شده یک سفر به رقابت در بازی های المپیک در بریتانیا است. آمریکای جنوبی اعزامی به رقابت پرداختند در هفت ورزشی: دو و میدانی مردان, بازی بسکتبال, بوکس, دوچرخه سواری, دوچرخه سواری و شمشیر بازی و تیراندازی و وزنه برداری. در پایتخت بریتانیا از سوی دیگر نه بورس شرکت برای پرو: Edwin, Cesar Injoque رائول Valderrama, ونکسلو Salgado, لوئیس یک جور روسری زنانه, Froilan Tantalean انریکه Mendizabal و برادران انریکه و Guillermo بالدوین.

پرو قهرمان ادوین Vasquez کم شد اولین غیر امریکایی/اروپایی تیرانداز برای پیروزی در المپیک عنوان زمانی که او را دستگیر طلا در بازی های چهاردهم المپیاد در لندن پایتخت. در آن روز در 2 اوت سال 1948 جای تعجب سوئد تیرانداز ماهر Torsten Ullman بود مورد ضرب و شتم توسط آقای واسکز ، Ullman مدال طلا در بازی های المپیک 1936 و چهار بار قهرمان جهان (1933, 1935, 1937, & 1947), شده بود مورد علاقه را به نفع خود طلا در تپانچه در المپیک تیراندازی قهرمانی یک رویداد ورزشی به طور سنتی تحت سلطه ایالات متحده و اروپای غربی پس از گنجاندن آن در بازی ها برای اولین بار در سال 1896.

ادوین برنده با 545 امتیاز پس از سوئیس رودلف Schnyder (مدال نقره) و آلمن (برنز) هر دو با 539 امتیاز. آن روز غرور ملی نه تنها به پرو, بلکه به این قاره است. بر Vasquez را به نفع خود این کشور تبدیل به یکی از پنج آمریکای لاتین جمهوری به برنده مدال طلای المپیک در قرن 20 در کنار کوبا و اروگوئه, آرژانتین و مکزیک است. اما در چند سال او را فراموش کرده اید با وجود وضعیت خود را مانند المپیک برنده است.

پرو برنده نیست هر مدال المپیک در سال 1984 هنگامی که ادوین Vasquez جانشین فرانسیسکو -شناخته شده به عنوان “Pancho”- Boza جای تعجب بود runner-up در لس آنجلس بازی های المپیک است. قبل از بازی های بین المللی او آموزش داده شده بود توسط کنراد Wirnhier المپیک مدال طلا در سال 1972 در جمهوری فدرال آلمان است.

پان آمریکا قهرمان

آقای واسکز پس از برنده شدن جهانی عنوان در بریتانیا کمک کرد تا کشور خود را از تیم المپیک به برنده مدال طلا در سال 1951 بازی های پان آمریکا در بوئنوس آیرس (آرژانتین) یک رقابت در سطح جهانی در نیمکره غربی است. علاوه بر این جوایز او نیز به دست آورده و بسیاری از مسابقات بین المللی.

با وجود اینکه یکی از بالا ترین مشخصات ورزشکاران در آمریکای لاتین و کارائیب که در آن زمان متاسفانه آقای واسکز و دیگر اعضای تیم ملی پرو در میان آنها جولیا سانچز Deze (پان آمریکا مدال طلا در سال 1951) نمی تواند به به هلسینکی (فنلاند) برای شرکت در المپیاد در سال 1952. برای پوچ دلایل, پرو, پس از دیکتاتور مانوئل Odria حاضر به ارسال یک ملی اعزامی به اسکاندیناوی.

ناشناخته قهرمان المپیک

از لحاظ تاریخی پرو المپیک قهرمان ادوین Vasquez تنها تیرانداز از آمریکای لاتین به برنده مدال طلای المپیک. در شصت سال گذشته این قاره ارسال برخی از قابل توجه بورس به بازی های بین المللی اما هیچ یک از آنها را اسیر جلال المپیک. از سال 1972 تا سال 1984 هلموت Bellingrodt -کلمبیا برجسته ترین ورزشکار در سال 1974– برنده دو silvers. در این میان مکزیک الگریو Vasquez, بر, برنده مدال طلا در سال 1975 پان آمریکا بازی ها و یک رکورد جدید جهان موفق به کسب رقابت های المپیک در سال 1976 مونترال بازی. توسط 1988 شیلی آلفونسو د Iruarrizaga به پایان رسید دوم در المپیاد در آسیا است. در 25 المپیاد در سال 1992 پرو ورزشکار ژوئن Giha که مربی Bruno Sarti نمی تواند به اسپانیا با توجه به کمبود منابع در آمد و در جایگاه دوم است.

با وجود اینکه بزرگترین پرو المپیک در تاریخ این کشور است ورزشی, Edwin Vasquez مخفی, متاسفانه, هنوز, ورزشی, کشف ناشناخته برای میلیون ها نفر از پرو. در 9 مارس سال 1993 او در گذشت. جالب اینجاست که مرگ او تا حد زیادی خسته شده اید توسط رسانه ملی. در یک کشور که تا به حال نه یک قهرمان المپیک از سال 1948 و هرگز جهان برندگان او باید مهمی مدل پرو دختران و پسران هموار راه را برای نسل جدیدی از قهرمانان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.