آگوست 19, 2022

الیزابت: مبارزه برای تاج و تخت توسط دیوید Starkey, یک داستان واقعی از خانواده سلطنتی, فتنه, عاشقانه

[ad_1]

الیزابت: مبارزه برای تاج و تخت توسط دیوید Starkey… آیا کلاس تاریخ بود خود را بیشتر و یا حداقل مورد علاقه در مدرسه, شما باید در پیدا کردن این کتاب جذاب را بخوانید. دیوید Starkey است که به سادگی نمی مشهور انگلیسی تاریخدان و متخصص در خانواده سلطنتی تودور در انگلیس او همچنین یک نویسنده خوب در واقع. در این کتاب چه چیزی می تواند خشک-به عنوان-گرد و غبار حقایق به جای پر جنب و جوش, داستان های واقعی از زندگی مردم واقعی زندگی در میان آشفته بار.

در مورد زمان آشفته تقریبا هر کسی که از طریق مدرسه می داند در مورد Henry VIII and his شش همسران خود بزرگتر پدر مریم (همچنین به عنوان شناخته شده Bloody Mary) و دو دختر که اول شد, ملکه الیزابت. اما حدس من این است که تعداد کمی از ما مگر ما تاریخ واقعی علاقمندان می دانم زیادی در مورد زمان فوق العاده ای که در آن زندگی می کردند.

اکثر کتابهایی که من خوانده ام در مورد ملکه الیزابت اول مقابله با او سال ها به عنوان یک پادشاه. Starkey اما ما طول می کشد از تولد او در سال 1533 به الحاق به تاج و تخت در سال 1558. در آن سال او به رهبری یک زندگی است که به خوبی می تواند چیزهای تخیلی. اما این واقعی بود. در مقدمه خود به الیزابتStarkey می گوید که در این دوره “… او تا به حال تجربه هر فراز و نشیب زندگی از ثروت و هر افراطی از بیماری است.” که من خواندن کتاب من شگفت زده است که او جان سالم به در آن سال ها و در رفت و موفق ترین ملکه انگلستان شناخته شده است.

مادر او اعدام شد توسط پدر شده اند که باید یک ضربه وحشتناک به کودک اما او هرگز صحبت از آن است. او هر دو شاهزاده در نظر گرفته شده و جانشین تاج و تخت و سپس disinherited و سپس دوباره. او را متهم به خیانت و زندانی در برج توسط خود او خواهر رو اعدام ممکن. او به توطئه و counterplots تهدید به رفاه خانواده به عنوان به خوبی به عنوان دشمن در طول این سالها از آزار و اذیت مذهبی. در عین حال در میان این همه آشفتگی او را نگه داشته و سر خود را-به معنای واقعی کلمه و ظاهرا-و زندگی به سن 70.

و همه این اتفاق افتاده است قبل از او 25 سال است. Starkey این را می گویند“اما بالاتر از همه من هرگز فراموش نکنید که سال از الیزابت کارآموزی یک ماجراجویی فوق العاده داستان. ما می دانیم که آنها تا به حال یک پایان خوش که او جان سالم به در شد و ملکه. الیزابت خودش, دوستان و دشمنان تا به حال هیچ گونه پیش بینی است.” استثنایی زندگی با آن بالا و پایین و کمی در میان است.

در خواندن این کتاب علاوه بر تحسین من برای او خالص شن و توانایی برای تنظیم به هر دو فوق العاده و شرایط وحشتناک, من آموخته زیادی در مورد او به عنوان یک فرد از همیشه قبل از. بیشتر از من زودتر خواندن در مورد زندگی او بود در مورد او به عنوان ملکه الیزابت. به عنوان یک کودک او زودرس درخشان حتی در طول تمام این خطرناک و دشوار او نشان داد که یک غریزه طبیعی برای برخورد با این نوع حیله بازی های سیاسی که با او بود احاطه شده است. حتی آموزش و پرورش انجام شده البته با تدریس خصوصی شگفت آور است در آن عمق و وسعت; در میان افراد دیگر او مورد مطالعه لاتین و یونانی و به زبان فرانسه مسلط بود.

Starkey می نویسد: با انسانیت و معوج و جذاب تن حتی زمانی که بحث آزار و اذیت مذهبی یا سیاسی skullduggery. در یک مکان اشاره او به “شخصیت های عجیب و غیرواقعی طرح است.”

این کتاب به عنوان خوانده شده و سپس دوباره خواندم و برای من بار بیشتر از آن است. Starkey به ارمغان می آورد آن روز به زندگی است. و ملکه جوان-به-می شود این است که یک فرد می خواهد لذت بردن از گرفتن به دانستن است. من آن را توصیه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.