آگوست 7, 2022
امام جمعه بوشهر: وحدت بین مسلمانان اندیشه ای راهبردی است

امام جمعه بوشهر: وحدت بین مسلمانان اندیشه ای راهبردی است

[ad_1]

به گزارش ایرنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در پیام آدینه خود افزود: در این شرایط دشمنان با تمام وجود در پی ایجاد تفرقه و اضمحلال جهان اسلام هستند.

وی اضافه کرد: امروز وحدت و همبستگی در مقابل دسیسه‌ها و توطئه‌های استکبار جهانی لازمه و نیاز جامعه اسلامی است.

امام جمعه بوشهر با تقدیر از بنیاد مستضعفان، استاندار، سپاه ،بسیج، فرماندار، شورای شهر و شهردار در خصوص حمایت این بنیاد از آسیب دیدگان حادثه آتش سوزی بازارچه دیلم گفت: امید می‌رود دیگر نهادهایی که مسئولیت مستقیم در امور حمایتی دارند به وظیفه خود در قبال این کسبه عمل کنند.

صفایی بوشهری همچنین بر ضرورت گرامیداشت هشتم آبان روز نوجوان و ۱۳ بان روز دانش آموز و مبارزه با استکبار جهانی تاکید کرد.

وی ادامه داد: مسئولان باید به نیازهای جوانان و نوجوانان از جمله عرصه‌های تربیتی، آموزشی، تفریح سالم، ورزش و خدمات عمومی، امید آفرینی و آینده‌پژوهی توجه داشته باشند.

امام جمعه بوشهر گفت: با توجه به تغییر شرایط جوی مسئولان در خصوص توزیع منابع انرژی به ویژ نفت سفید تقاضا دارم هرچه سریع‌تر در عرصه توزیع سریع و قابل دسترس در تمام نقاط استان برنامه ریزی و به طور جهادی عمل کنند تا در فصل سرما در این شرایط کرونایی مردم دچار مشکل نشوند.

وی یادآور شد: مسئولان نسبت به کنترل قیمت‌ها به ویژه درباره کالاهای اساسی تدبیر کارآمدتر، نظارتی مؤثر و مناسب داشته باشند، بی تردید مردم از گرانی‌های افسار گسیخته و تدبیر نکردن و نظارت در این عرصه گلایه دارند.

امام جمعه بوشهر گفت:با توجه به شیوع ویروس کرونا لازم است مسئولان درراستای تجهیز امکانات بیمارستانی و توسعه آن و توجه ویژه به امور کادر پزشکی و درمان و مدیریت بهداشت اجتماعی  با این بیماری تدبیر و مدیریتی کارآمد داشته باشند.

وی از مردم خواست نسبت به اجرای توصیه‌های بهداشتی و درمانی توجه لازم داشته باشند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.