دسامبر 2, 2022
امام جمعه خلخال : نماز جمعه سنگری مستحکم برای حفظ نظام است

امام جمعه خلخال : نماز جمعه سنگری مستحکم برای حفظ نظام است

[ad_1]

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام کریم اسدی در خطبه های  نماز جمعه خلخال با گرامیداشت پنجم مرداد ماه سالروز اقامه نخستین نماز جمعه کشور به امامت حضرت ایت الله طالقانی امام جمعه وقت تهران اظهار کرد:نماز جمعه از جمله سنگرهای محکم و استوار انقلاب اسلامی ایران است.

وی اضافه کرد: امروزه به برکت حفظ همین سنگر نماز جمعه جبهه مقاومت در بسیاری از کشورهای اسلامی شکل گرفته و با تبعیت از ایران اسلامی در مقابل آمریکای جهان خوار قد برافراشته اند.

خطیب جمعه خلخال با تقدیر از مردم متدین و همیشه در صحنه این شهرستان گفت: با وجود شرایط بسیار سخت کرونایی حاکم بر جامعه مردم متدین و  ولایت مدار خلخال همواره در مراسم نماز جمعه این شهر پرشور وگسترده حاضر می شوند .

امام جمعه خلخال گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی از مردم خلخال در رژیم طاغوت به عنوان مردم متدین ،متعصب و پایبند به اصول اسلام و دین یاد کرده اند که این تدین حاصل تلاش روحانیت همیشه در صحنه و مبارز این دیار در حفط ارزشهای والای اسلامی و انسانی روزگار گذشته است .

اسدی با گرامیداشت یاد و خاطره آیت الله یکتایی امام جمعه فقید این شهر اظهار داشت: نخستین نماز جمعه مردم خلخال پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به امامت آیت الله یکتایی اقامه و تا امروز این سنگر مستحکم نظام همواره با حضور مردم ولایی این شهر برقرار بوده و اهالی خلخال از حضور در نمار عبادی و سیاسی جمعه  یک لحظه درنگ نکرده اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تسلیت شهادت شهید دکتر عزیزی نخستین پزشک شهید مدافع سلامت خلخال گفت:این شهید برخواسته از روستای متدین و دیار پربرکت زاویه سادات تا آنجا که در توانش بود برای نجات بیماران کرونایی تلاش کرد.

او با تقدیر از تلاش مدافعان سلامت خلخال و همه دست اندرکاران مقابله با کرونا اظهار کرد: همه مسوولان دست اندرکار مقابله با کرونا  برای پیشگیری از شیوع این بیماری وهمچنین درمان بیماران کرونایی با دل وجان تلاش می کنند .

خطیب جمعه خلخال تهدید هواپیمای مسافربری ایران توسط دو جنگنده آمریکایی را محکوم کرده و افزود: این کارها نشان  از ضعف آمریکای جهان خوار در مقابل ایران اسلامی قدرتمند و نفوذ ناپذیر است .

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *