سپتامبر 25, 2022
امسال با 124 شرکت حمل و نقل متخلف کرمانشاه برخورد شد

امسال با 124 شرکت حمل و نقل متخلف کرمانشاه برخورد شد

[ad_1]

فریبرز کرمی روز شنبه به ایرنا گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۴ نشست کمیسیون ماده ۱۲ در راستای رسیدگی به تخلفات شرکت‌های حمل و نقل کالا و مسافر برگزار شد که نیمی از آنها مربوط به شرکت‌های حمل و نقل کالا و نیمی دیگر مربوط به شرکت‌های حمل و نقل مسافر بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه افزود: در این مدت ۷۲ تخلف مربوط به شرکت‌های حمل کالا و ۵۲ تخلف مربوط به شرکت‌های حمل مسافر شناسایی و با متخلفان برخورد شد.

کرمی عنوان کرد: در حوزه کالا ۱۸ شرکت جریمه، یک شرکت غیرفعال و یک شرکت نیز تبرئه و در حوزه مسافر نیز  ۳۹ شرکت جریمه، سه شرکت غیرفعال و ۹ شرکت تبرئه شد.

وی از صدور ۱۱۱ کارت هوشمند راننده باری، ۴۲ کارت هوشمند راننده وانت بار و یک هزار و ۱۳۸ کارت هوشمند ناوگان باری خبر داد و تصریح کرد: از ابتدای امسال ۲۹ کارت هوشمند ناوگان عمومی و یک هزار و ۱۰۹ کارت هوشمند ناوگان وانت بار صادر شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کرمانشاه عنوان کرد: همچنین سه هزار و ۹۰۸ کارت هوشمند راننده کامیون و ۱۱۴ کارت هوشمند راننده وانت بار تمدید شده است.​

استان کرمانشاه با ۲ میلیون نفر جمعیت دارای بیش از هشت هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی است.

ناوگان حمل و نقل بین شهری استان کرمانشاه ۳۰۰ دستگاه اتوبوس، هزار دستگاه سواری و ۷۰۰ دستگاه مینی بوس دارد که زیرنظر ۷۵ شرکت خصوصی فعالیت می کند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.