نوامبر 29, 2022
امسال ۲۰۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایجاد می‌شود

امسال ۲۰۰ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایجاد می‌شود

[ad_1]

سیدمرتضی بختیاری روز چهارشنبه در بازدید از طرح‌ زنجیره تولیدی ویژه اشتغال مددجویان شهرستان آزادشهر اظهار داشت: ایجاد اشتغال برای مددجویان یکی از راهبردهای اصلی کمیته امداد است که تلاش داریم با کمک راهبران شغلی دراین جهت مهم گام‌های اساسی برداریم.

وی افزود: راهبران شغلی بیشتر از افراد تحصیل کرده، متخصص و دارای شرکت دانش بنیان هستند که به مددجویان برای موفقیت در رشته شغلی راهنمایی و مشاوره می‌دهند.

بختیاری اضافه کرد: در طرح زنجیره تولیدی آزادشهر که توسط افراد متخصص راه اندازی شده، ۱۲۰ نفر از مددجویان این شهرستان مشغول کار شدند.

همچنین رییس کمیته امداد کشور در نشست با فرماندار و مسوولان شهرستان آزادشهر با تاکید برضرورت تلاش بیشتر مسوولان برای ایجاد اشتغال مددجویان این نهاد بالاخص درمناطق روستایی، گفت: ایجاد اشتغال راهی برای توانمندسازی مددجویان است.

بختیاری به شرایط سخت اقتصادی و شیوع ویروس کووید ۱۹ در کشور اشاره کرد و افزود: در چنین شرایطی مسوولان و دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان بایستی حداکثر تلاش خود را برای رفع مسائل و مشکلات مردم بویژه گروه‌های آسیب پذیر و مددجویان نهادهای حمایتی انجام دهند.

به گزارش ایرنا، سفر ۲ روزه رییس کمیته امداد کشور به گلستان بیشتر با هدف افتتاح متمرکز ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان سیل زده این استان که قرار است فردا پنجشنبه در روستای ایشانلر شهرستان گنبدکاووس برگزار شود، صورت گرفته است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *