ژانویه 27, 2021
امنیت آفرینی مهمترین هدف پلیس است

امنیت آفرینی مهمترین هدف پلیس است

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام روابط عمومی پلیس غرب استان تهران، سردار “کیوان ظهیری” روز سه شنبه در مراسم آئین افتتاحیه ساختمان پلیس راهور صفادشت ملارد،گفت: اساس همه فعالیت‌های پلیس در جامعه باید بر مبنای احساس آرامش و امنیت در جامعه باشد و مردم باید مشاهده کنند که چشمان بیدار و دستان توانمندی در جامعه هستند که شبانه روز برای امنیت و آرامش آنان تلاش می کنند.

وی با اشاره به اینکه برقراری امنیت سهم تک تک اعضا و خانواده بزرگ نیروی انتظامی است اظهار داشت: خدمت به مردم و تامین آسایش آنان با انگیزه کسب رضایت الهی همواره سرلوحه کار پلیس قرار داشته است.

سردار ظهیری با بیان اینکه بالابردن احساس امنیت در جامعه بسیار مهم است، افزود: اساس همه فعالیت های پلیس باید بر مبنای احساس آرامش و امنیت در جامعه باشد به گونه ای که تک تک شهروندان این امنیت را احساس کنند.فرمانده انتظامی غرب استان تهران خاطرنشان کرد: با همکاری مسئولان عالی‌رتبه شهری، متولیان امر و عموم مردم می توان امنیت مطلوبی را در سطح منطقه ایجاد کرد.

وی با بیان اینکه امنیت آفرینی مهمترین هدف پلیس است افزود: اگر امنیت نباشد هیچ کار و برنامه ریزی موثری نمی‌توان انجام داد و در صورت برقراری امنیت، امکان رشد، تولید، توسعه و ترویج فرهنگ میسر خواهد شد، بنابراین نیاز به امنیت یک نیاز ضروری، مستمر ، دائم و پیوسته است، ضمن اینکه نیازی است که پیش نیاز دیگر اقدامات نیز محسوب می‌شود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه فعالیت های پلیس در سنگر تولید، حفظ و توسعه آرامش اجتماعی، فعالیتی مقدس است، اظهار داشت: حسن سلوک، تلاش های متعهدانه و مسئولانه پلیس در امنیت آفرینی و توسعه آرامش اجتماعی ارزشمند و مقدس بوده و مشمول اجر و پاداش معنوی است.

ظهیری، ارزش گذاری به تلاش های پلیس و تحسین امنیت ایجاد شده با دستان پرتوان کارکنان ناجا را اقدامی به حق دانست و تصریح کرد: گستردگی مأموریت ها و تنوع و تعدد ارتباطات اجتماعی پلیس می طلبد که کارکنان ناجا به لحاظ اخلاقی و رفتاری سرآمد بوده و زیبنده معنویات باشند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *