آگوست 18, 2022

اندازه تلوزیون ها

“معیار نسبت” به اندازه گیری های افقی به عمودی تصویر اشاره دارد. خرید تلویزیون از گناوه تلویزیون های اسکن شده مکانیکی برای اولین بار توسط جان لوجی بیر در سال 1926 با نسبت 7.3 مورد استفاده قرار گرفت ، که برای مشاهده نزدیک از نزدیک به شانه یک نفر نزدیک بود.
اکثر سیستم های تلویزیونی اولیه از اواسط دهه 1930 به بعد همان استاندارد 4: 3 را برای استفاده در مطابقت با فرهنگستان خرید تلویزیون از گناوه در تصاویر متحرک به تصویب رسانده بودند.

معادل فارسی جک

این معیار به اندازه کافی مربع بود تا به راحتی در اطراف لامپ اشعه کاتدی مانیتورهای CRT مورد استفاده قرار گیرد که می تواند با فناوری ، تولید و ساخت زمان تولید شود. (فن آوری CRT امروزی به تولید کنندگان این امکان را می دهد تا لامپ های نرم تر و نرم تری تولید کنند که فن آوری های صفحه تخت به طور مداوم رایج تر شده اند و محدودیت فنی استاندارد ندارند). بی بی سی از لامپهای مربعی بیشتری مانند استاندارد 5: 4 از سال 1936 تا 3 آوریل 1950 هنگام تعویض به 4: 3 استفاده می کند. در هنگام خرید تلویزیون از گناوه تغییر سیگنال به نسبت 4: 3 تنظیم می شود.

در دهه 50 ، استودیوهای فیلم تمایل به گسترده تر شدن داشتند و نسبت هایی مانند سینما اسکوپ سعی داشتند خرید تلویزیون از گناوه تا تولیدات خود را از تلویزیون دور نگه دارند. اگرچه در ابتدا فقط یک شکنجه بود ، اما صفحه گسترده هنوز هم هنوز فرمت انتخاب است و ملاک نسبت فیلم مربع به ندرت دیده می شود. برخی از افراد می گویند که صفحه نمایش گسترده هنگام تماشای اشیاء واقعاً یک مشکل بزرگ است ، خرید تلویزیون از گناوه در حالی که برخی دیگر می گویند مشاهده طبیعی از ارتفاع یک صفحه گسترده بیشتر است ، بنابراین نمایشگرهای صفحه گسترده برای چشم ها مناسب هستند.

ضمیر پیوسته در جدول

جابجایی به سیستم های خرید تلویزیون از گناوه تلویزیون دیجیتال از نسبت تصویر 4: 3 قدیمی (1.33: 1) به نسبت ابعاد 16: 9 (تقریبا 1.78: 1) به عنوان فرصتی برای تغییر قالب تلویزیون استفاده شد. این امر تلویزیون ها را قادر می سازد خرید تلویزیون از گناوه تا به استاندارد صفحه نمایش عریض یا سینمای مدرن نزدیکتر شوند ، که نسبت آن 1.66: 1 به 1.85: 1 به 2.35 است: 1. برای انتقال محتویات یک صفحه خرید تلویزیون از گناوه گسترده دو روش وجود دارد ، یکی از بهترین روش ها فرمت صفحه گسترده آنامورفیک نامیده می شود. این فرمت بسیار شبیه به تکنیک مورد استفاده برای یک قاب فیلم با صفحه گسترده در داخل یک قاب فیلم 1.33: 1.35 میلی متر است. تصویر هنگام ضبط به صورت افقی فشرده می شود ، و در هنگام پخش دوباره باز می شود و گسترده می شود.

انشا ذهنی در مورد تلویزیون

خرید تلویزیون از گناوه فرمت پهنای صفحه 16: 9 اولین بار توسط مجری تلویزیون PALPlus اروپا معرفی شد و بعداً در قالب DVD ، ATSC ، HDTV ، با فرمت صفحه گسترده ، بدون فشرده سازی افقی یا بازگشایی مورد استفاده قرار گرفت. او انجام می دهد
امروزه تلویزیون های “صفحه گسترده” توسط رایانه ها و رایانه هایی استفاده می شوند که دسک تاپ و دسک تاپ به طور کلی مجهز به نمایشگرهای خرید تلویزیون از گناوه صفحه گسترده هستند.

نقش تلویزیون در زندگی

برخی از شکایات در مورد نقص استاندارد کیفیت تصویری ویدئویی وجود دارد زیرا برخی از پخش کننده های DVD این نسبت ابعاد را در نظر نمی گیرند ، اما این فقط یک مورد فرعی در مورد کیفیت نرم افزار DVD player است. علاوه بر این ، صفحه نمایش عریض یک رایانه رومیزی و یک کامپیوتر با کیفیت خرید تلویزیون از گناوه از لحاظ ابعاد 16:10 از نظر اندازه فیزیکی و تعداد پیکسل ها است و نه در نسبت تصویر 16: 9 تلویزیونهای مورد استفاده ، که می افزاید: به پیچیدگی این نتیجه همان فرضیه ای است که مهندسان کامپیوتر ترجیح می دهند محتوا را با نسبت تصویر 16: 9 در رایانه خود در مساحتی از صفحه خرید تلویزیون از گناوه نمایش نشان دهند که با کنترل های پخش ، نوار وظیفه و دستوراتی که از صفحه نمایش کامل جلوگیری می کند ، نمایش داده شود. محتوا از مشاهده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.