اکتبر 5, 2022

انواع کپسول اکسیژن

 

معرفی انواع کپسول اکسیژن :

انواع کپسول اکسیژن
انواع کپسول اکسیژن

کپسول اکسیژن فشرده شده

از این سیستم در خانه استفاده خواهید کرد. این شامل یک کپسول اکسیژن ثابت با یک لوله 50 پا است. وقتی بیرون می روید ، یک مخزن قابل حمل حمل می کنید. یک تأمین کننده می تواند این مورد را به شما ترجیح دهد و یا می توانید آن را از کنسانتره خود دوباره پر کنید. وقتی با مخزن قابل حمل خود بیرون می آیید ، از یک دستگاه محافظ اکسیژن (OCD) استفاده خواهید کرد. این دوزهای پالس کوچک و کوچک را برای کمک به مخزن قابل حمل شما طولانی تر می کند.

 

کپسول اکسیژن خانگی

این سیستم همچنین به عنوان یک کپسول اکسیژناستاندارد نامیده می شود ، این سیستم در خانه شما قرار دارد و به یک پریز برق وصل می شود. در هوا از اتاق بیرون می آید ، نیتروژن و ناخالصی ها را از بین می برد و اکسیژن خالص به شما می دهد. لازم نیست مخازن را از یک تامین کننده با این سیستم سفارش دهید ، زیرا از هوای خانه شما استفاده می کند.

 

کپسول اکسیژن مایع

در این نوع از مخزن قابل حمل نیز استفاده می شود. شما آن را از مخزن ثابت خانه بنام کپسول اکسیژن پر می کنید. این مخزن دارای یک لوله 50 فوت است که می توانید هنگام خانه بودن از آن استفاده کنید. مخازن بسیار سرد هستند ، بنابراین باید هنگام رسیدگی به آنها مراقب باشید. شرکت تحویل شما تقریباً هر 2 هفته یکبار مخزن شما را دوباره پر می کند.

 

کپسول اکسیژن قابل حمل (POC)

می توانید این وسیله کوچک و برقی را با خود حمل کنید – حتی در هواپیما. یا آن را به پشت خود ببندید یا پشت خود را روی چرخ ها بکشید. برای تحویل اکسیژن به لوله ای با طول حداکثر 7 فوت احتیاج دارید. POC ها با برق یا باتری معمولی کار می کنند. شما می توانید آنها را در هر کجا ، حتی در یک ماشین شارژ کنید. لازم نیست آنها را دوباره پر کنید ، و می توانید در جایی که لازم باشد آنها را ببرید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.