آگوست 16, 2022
اهانت به پیامبر (ص) حرکت بزدلانه مدعیان دروغین حقوق بشر است

اهانت به پیامبر (ص) حرکت بزدلانه مدعیان دروغین حقوق بشر است

[ad_1]

شیوا قاسمی پور روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: دشمنان امروز از گسترش دین اسلام بشدت در هراس هستند و به هر طریق ممکن می‌خواهند اسلام را دین ترس و وحشت جلوه دهند تا از گسترش آن جلوگیری کنند.

وی افزود: اقدام اخیر نشریه شارلی ابدو در توهین به پیامبر (ص) کاملا مغایر با اصول اخلاقی است که باعث جریحه دار شدن قلب میلیون ها مسلمان در سراسر جهان شد.

نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی بر لزوم پاسخ قاطع جهان اسلام در برابر این توهین بی شرمانه کشورهای غربی به ساحت پیامبر نور و رحمت تاکید کرد و یادآور شد: بازخوردهای بسیار جدی و کارشناسانه علمای جهان اسلام به سناریو نویسان توهین به مقدسات دینی باید هرچه سریعتر بیان شود.

قاسمی پور با بیان اینکه این گناه نابخشودنی است، اضافه کرد: صرف محکوم کردن چنین اقدامی توسط کشورهای اسلامی کافی نیست بلکه باید با اقدامات رسانه‌ای، این گستاخی را محکوم کرده تا شاهد چنین اتفاقات نابخشودنی از سوی جهان کفر نباشیم.

وی گفت: جهان اسلام متحد و یکپارچه علیه توطئه‌های شوم دشمنان خواهد ایستاد و به کسانی که به مقدسات دینی توهین و اهانت کنند پاسخ قاطع داده و تا ریشه کردن کردن ظلم و فساد از جهاد و مبارزه دست نخواهند کشید.

به گزارش ایرنا، نشریه فرانسوی شارلی ابدو ژانویه سال ۲۰۱۵ میلادی در صفحه نخست خود با انتشار مطلبی با عنوان «من شارلی هستم» اقدام به توهین به پیامبر اسلام (ص) کرده بود که با واکنش‌ مسلمانان روبرو شد.

این هفته‌نامه یازدهم شهریور ماه امسال همزمان با رسیدگی به پرونده حمله پنج سال پیش چند نفر به دفتر این نشریه، بار دیگر با تیتر همه چیز بخاطر این کارتون‌های اهانت‌آمیز به پیامبر گرامی‌ اسلام را منتشر کرد که این حرکت موجب خشم و انزجار مسلمانان در نقاط مختلف جهان شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.