اکتبر 4, 2022
اکبرپور: دلیل اخراج مجیدی فشار عصبی بود

اکبرپور: دلیل اخراج مجیدی فشار عصبی بود

[ad_1]

«علیرضا اکبرپور» روز جمعه در گفت و گو با ایرنا در خصوص دلایل باخت استقلال به تیم فولاد خوزستان، اظهار داشت: بعد از وقفه طولانی که در برگزاری لیگ پیش‌ آمد، بازیکنان استقلال افت کرده بودند و آمادگی قبل را نداشتند، استقلال با استرس زیاد به اهوازی رفت که بیماری کرونا در آنجا وضعیت خوبی ندارد. آب و هوای اهواز نیز شرایط خوبی نداشت و بازی کردن در آن گرما واقعا سخت است.

وی ادامه داد: دلایل زیادی بود که باعث باخت استقلال شد اما مهم ترین آن داوری این دیدار بود. داور منتظر بود که به استقلالی‌ها کارت بدهد. شاید داور بخواهد قضاوت خود را توجیه کند اما همه بازی را دیدند. داور بازی کارت‌هایی که باید به فولاد می‌داد را به بازیکنان و مربی استقلال داد. او کارت‌هایی که به «علی کریمی» و «عارف غلامی» داد به هیج وجه درست نبود. اگر به کارت دادن باشد همه می‌توانند داوری کنند. داور باید سعه صدر داشته باشد و بازی را با رفتارش کنترل کند، نه اینکه هر کس را دید کارت بدهد. 

اکبرپور در مورد اعتراض «فرهاد مجیدی» و اخراجش از مسابقه، خاطرنشان کرد: فرهاد تحت فشار بود و به همین دلیل به آن شکل اعتراض می‌کرد. البته من رفتار او را توجیه نمی‌کنم چرا که اعتراض کاری از پیش نمی‌برد. بعد از اخراج مجیدی تیم استقلال به طور کلی بهم ریخت، به نظر من داور اشتباه کرد و نباید فرهاد را به همین راحتی اخراج می‌کرد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص ادامه کار استقلال در لیگ گفت: با این داوری که دیدم، فکر نمی‌کنم بگذارند استقلال به برد برسد. متاسفانه داوران برای این تیم بد سوت می‌زنند و بعد از آن هم می‌آیند به اشتباهشان اعتراف می‌کنند و هیچ‌کسی هم با آن‌ها برخورد نمی‌کند. 

وی در پایان گفت: متاسفم و حیف که بعضی از بازیکنان در فوتبال ایران حضور دارند. برخی از بازیکنان فولاد هم در زمین و هم در خارج از زمین نشان دادند که افراد کوچکی هستند. اینکه بعد از برد در صفحه مجازی فیلم می‌گذارند نشان از کوچک بودن آن‌ها است.  

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.