سپتامبر 29, 2022
ایرنا در مسیر رشد و توسعه آذربایجان‌غربی پیشرو بوده است

ایرنا در مسیر رشد و توسعه آذربایجان‌غربی پیشرو بوده است

[ad_1]

حجت‌الاسلام ناصر خدایاری روز دوشنبه در دیدار با پدرام الوندی معاون خبر خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: ایرنا بازوی شورای اطلاع رسانی و رسانه‌ حرفه‌ای در راستای عمل به رسالت مقدس خبرنگاری است.

وی با بیان اینکه ایرنا با رعایت استانداردهای لازم یک رسانه حرفه‌ای در بحث اطلاع رسانی نقش آفرینی کرده است، افزود: از ارتباط مستمر این مجموعه با اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی برای توسعه فرهنگی و هنری استان قدردانی می‌کنیم.

وی ادامه داد: خبرگزاری جمهوری اسلامی در آذربایجان‌غربی هرچند با نیروی کمتری نسبت به سایر خبرگزاری‌ها در حال فعالیت است ولی به مصداق بارز توانسته در حد یک لشکر رسانه‌ای توانمند باشد.

وی با اشاره به قرارگرفتن با تسلیت سالروز رحلت رهبر کبیر انقلاب اسلامی گفت: امام خمینی (ره) چهره‌ای فراموش نشدنی در تاریخ است و محبوبیت ایشان در تشییع جنازه خودجوش و تاریخی مردم بر تمامی جهانیان روشن شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌غربی، رهبری داهیانه امام خمینی (ره) در وقوع انقلاب اسلامی را بی نظیر دانست و تاکید کرد: رسانه‌ها برای ترویج آرمان‌های امام خمینی (ره) همه تلاش خود را به کار گیرند.

به گزارش ایرنا صبح امروز با حضور استاندار آذربایجان‌غربی، حکم انتصاب «حسینعلی راشکی» به عنوان مسوول جدید خبرگزاری ایرنا مرکز آذربایجان‌غربی به وی اعطا و از زحمات علیرضا فولادی رییس سابق این خبرگزاری قدردانی شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.