دسامبر 2, 2022

بازار سهام کارشناسی ارشد – قرن 21 استفاده از چارلز داو Theory قسمت 1

[ad_1]

بسیار به ندرت یک فرد همراه می شود که نام مترادف با صنعت. چارلز داو اما یک مرد. زمانی که او برای اولین بار تاسیس میانگین صنعتی داو جونز من به جرات می گویند این مرد آرام از کانکتیکات تا به حال هیچ آرمان خود را برای شاخص به اشاره به عنوان “بازار سهام” 100 سال بعد در اخبار شبانه. اما این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است. برای اولین بار در سال 1896 منتشر شده از میانگین صنعتی داو جونز است تا از نزدیک هم تراز با بازار سهام و به طور کلی سلامت اقتصادی است که یکی ممکن است به اشتباه فرض کنیم داو اختراع بازار خود را! اغلب اخبار گوینده و روزنامه به طور یکسان خواهد گفت: “بازار سهام منتقل 86 امتیاز امروز” که در واقعیت آنها گفت, “ میانگین صنعتی داو جونز نقل مکان کرد و 86 امتیاز امروز.”

آن را جالب تر است هنوز هم که نسبتا تعداد کمی از مردم سرنخی از داو واقعی سهم به جهان از امور مالی و به طور خاص تجزیه و تحلیل بازار سهام. پس به افتخار Dow, من می خواهم برای نوشتن یک سری از 7 مقالات توضیح آنچه شناخته شده به عنوان “نظریه داو” در این بخش از بازار سهام کارشناسی ارشد. این مقاله تمرکز خود را بر زندگی چارلز داو و پس از آن هر مقاله به یک نگاهی از نزدیک در هر یک از 6 اصلی مستاجران نظریه خود را از بازار سهام رفتار است.

آشنایی با چارلز داو

چارلز داو او یک کشاورز به دنیا آمد و در نوامبر 5th, 1851 در استرلینگ, Connecticut. در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان یک آرام و صادقانه چه داو فاقد در آموزش و پرورش رسمی او ساخته شده تا به صورت خالص سرسختی و عزم راسخ برای کشف حقیقت است. خود را قوی خواهد شد و شلاق برای بررسی به رهبری او را برای تبدیل شدن به یک روزنامه نگار در سن 21 و در نهایت او را به حوزه مالی روزنامه نگاری. با سن 29, چارلز داو در بر داشت خود را در شهر بزرگ نیویورک نوشتن مالی روزانه ستون.

در سال 1889 داو و دوستان خود را ادوارد جونز آغاز شده و انتشار اولین نسخه از وال استریت ژورنال. توسط یدلایمخیرات 1896 داو تحقیق کرده بود با نفوذ ترین محرک اقتصاد و ابداع یک شاخص به مسیر کلی بازار است. اولین شماره از شاخص تشکیل شد تنها 12 سهام تمام سهام که گفت: به نمایندگی از صنعتی به سمت اقتصادی کشور خوب بودن. فقط چند ماه بعد داو شروع به انتشار یک شاخص حمل و نقل است که در ابتدا متشکل از 11 شرکت ها, 9 راه آهن و 2 غیر راه آهن سهام. حتی اگر این دو شاخص رشد کرده اند به نمایندگی از 50 شرکت (30 در میانگین صنعتی و 20 در حمل و نقل به طور متوسط) و چندین شرکت آمده اند و رفته از شاخص های آنها هنوز هم در استفاده مشترک امروز و توسط بسیاری در نظر گرفته می شود بسیار دقیق اندازه گیری از سلامت کلی اقتصاد است.

در حالی که این دو شاخص تحمل به نام “داو جونز” هستند قطعا بیشتر به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده ادعای شهرت را برای چارلز داو برخی استدلال می کنند که آنها نه بزرگترین دستاورد خود را. این منصفانه است که می گویند داو در واقع ایجاد یکی از اولین ویژگی های شاخص از طریق استفاده از شاخص های به یاد ماندنی سهم به جهان از تجزیه و تحلیل مالی است. اما در همان زمان داو منتشر شده در وال استریت ژورنال یک سری از مقالات که مشخص و مستند مشاهدات خود را در بازار به خصوص آن را به عنوان مربوط به شاخص. این نوشته بعدها تبدیل به شناخته شده به عنوان “نظریه داو” خواهد بود و درآمد او به عنوان “پدر از تجزیه و تحلیل فنی” در بسیاری از محافل است.

ایجاد یک نظریه

چارلز داو خود را هرگز با اشاره به نوشته های خود را به عنوان “نظریه داو.” که عنوان شد نسبت به کار او توسط ویلیام پیتر همیلتون (Dow جانشین در مجله). از طریق ادامه تحقیقات و تدوین همیلتون مدون داو کار و درستی و اعتبار آن را به عنوان “نظریه داو” در کتاب خود بازار سهام فشار سنج در سال 1922.

در سراسر قرن 20 داو نظریه را رد کرد و توسط بسیاری به عنوان بی ربط عمدتا به دلیل ناقص برخی از مطالعات انجام شده توسط آلفرد Cowles در سال 1937. با این حال در سال های اخیر داو اصول اطراف چگونه حرکت بازار شده اند و زنده شده است. با ظهور ابزار مدرن, معامله گران تبدیل کرده به ویژگی های تجزیه و تحلیل به عنوان یک روش ارجح از تجزیه و تحلیل سهام به روش های سنتی تجزیه و تحلیل بنیادی. در فرایند نظریه چارلز داو آورده شده است به سبک جدید و جدیدتر مطالعات ثابت کرده اند آنها را به صورت فوق العاده دقیق و بینش بزرگ را به رفتار بازار (Kirkpatrick 74).

در ابتدایی ترین سطح داو اصول رفتار بازار را می توان به شش پایه مستاجران. آنها عبارتند از:

  1. قیمت تخفیف همه چیز.
  2. این بازار دارای 3 گرایش است.
  3. گرایش عمده دارای 3 فاز است.
  4. به طور متوسط باید به تایید هر یک از دیگر.
  5. حجم باید تایید روند.
  6. یک روند است که تصور می شود در اثر تا زمانی که آن را می دهد قطعی سیگنال است که در آن وارونه شده است.

این مستاجر شکل پایه ای برای نظریه داو و می تواند به هر دو معامله گر و سرمایه گذار بزرگ بینش به احتمال زیاد در آینده حرکت از یک انبار. بیش از 6 بعدی مقالات ما را گسترش خواهد داد پس هر یک از این مستاجران و بحث در مورد چگونه آنها می توانند کمک به درک بهتر آینده جهت قیمت سهام است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *