سپتامبر 25, 2022
باشگاه فولاد از داور بازی با نساجی شکایت کرد

باشگاه فولاد از داور بازی با نساجی شکایت کرد

[ad_1]

به گزارش سه شنبه ایرنا با اعلام باشگاه فولاد، تیم فولادخوزستان شب گذشته و در شرایطی که با ۲ گل از حریف خود (نساجی) پیش بود اما در نهایت با اشتباهات سریالی داوری که صدای اعتراض مسئولان و هواداران فولاد را بلند کرد، شکست خورد.

برخورد داوران با بازیکنان و نیمکت فولاد، پنالتی واضح روی محمد قاسمی نژاد در پایان نیمه نخست که اعلام نشد، اخراج اشتباه وحید حیدریه مدافع فولاد، پنالتی گرفته شده برای نساجی که به نظر کارشناسان اشتباه بوده و همچنین خطای منجر به گل سوم نساجی از جمله مواردی است که باشگاه فولاد به آن اعتراض دارد.

 این باشگاه اعلام کرد:  تیم فولادخوزستان در این فصل از مسابقات، بارها از تصمیمات اشتباه داوری ضربه دیده اما همیشه به تیم داوری احترام گذاشته است این در حالی است که تصمیمات عجیب شب گذشته داوری باعث شد تا این شکواییه تنظیم و ارسال شود لذا باشگاه فولادخوزستان به دنبال احقاق حق پایمال شده خود در این دیدار است.

اشتباهات داوری باعث تضییع حق فولاد شد

علی محمدی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان نسبت به وقایع رخ داده در دیدار تیم های فولاد خوزستان و نساجی مازندران واکنش نشان داد  و گفت: اشتباهات متعدد کادر داوری باعث تضییع حق فولاد شد و این در تضاد با روح ورزش است.

وی گفت: با توجه به اینکه حساسیت در هفته های پایانی لیگ برتربه اوج خود رسیده، لذا نیاز به قضاوت های عادلانه در ادامه رقابت ها برای جلوگیری از تضییع حق تیم ها الزامی است. متاسفانه ما شاهد بودیم که کادر داوری در دیدار با تیم نساجی مازندران مرتکب اشتباهات فاحشی شد که منجر به از بین رفتن حق باشگاه فولاد خوزستان شد.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان ضمن حمایت از سرمربی و اعضای کادر فنی این تیم، بیان کرد: متاسفانه در این باخت، تصمیمات کادر داوری تاثیرگذار بود و پنالتی و اخراج بازیکنان به نوعی خود گویای واقعیت هایی است که شائبه حمایت از باشگاه های خاصی را تقویت می کند. خارج از این مسائل تیم فولاد به مانند دیدارهای گذشته نشان داد که تحت هدایت جواد نکونام از توانایی بالایی برخوردار است .

وی در ادامه اظهار داشت: فولاد با تکیه بر اصول حرفه ای و منشور اخلاقی که جوانمردی در صدر سیاست های آن قرار دارد، تاکنون علاوه بر ارائه بازی های تماشاگرپسند، نتایج و جایگاهی در خور شأن فوتبال خوزستان و این باشگاه کسب نموده که مورد تایید ورزش‌دوستان نیز قرار گرفته و برای شادمانی هوادارانی که در این شرایط سخت آرزوی دستیابی به سهمیه رقابت های لیگ آسیا را دارند، در تلاش است. 

محمدی عنوان کرد: بی شک اینگونه رفتارها خللی در سیاست های اصولی ما در راستای حمایت از تیم و ورزش حرفه ای ایجاد نمی کند و امیدواریم که در هفته های آتی شاهد چنین اشتباهات داوری نباشیم.

تیم فولاد در حال حاضر با کسب ۴۲ امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی قرار دارد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.