دسامبر 1, 2022

بالا بازی دو برنامه بر روی IOS و Android با استفاده از تیر

[ad_1]

بالا بازی دو برنامه در iOS و اندروید است که با استفاده از یک کمان پولادی هستند Defender II و Shoot the Zombirds. این دو بازی هر دو به طور کلی سقوط به دفاع برج نوع سبک از بازی ها.

Defender II با Droidhen عاقبت به موفقیت مدافع. هدف اصلی از این بازی است برای دفاع از قلعه خود را از امواج و امواج از دشمنان. برای حمله به شما به سادگی لمس و اشاره آن را در جهت اهداف خود. آن را به طور خودکار به ساقه هنگامی که انگشت خود را فشار داده شده است تا بدون نیاز به شیر به طور مداوم. گذشته از آن, شما همچنین می خواهد دسترسی به جادوها است که می تواند تلفات دشمنان خود را. زمانی که دشمنان خود را رسیدن به قلعه, قلعه زندگی کاهش است. بازی بیش از زمانی که آن را به صفر می رسد.

هر سطح را افزایش می دهد در دشواری و همچنین تعدادی از دشمنان به دفاع از. برخی از سطوح کارفرمایان است که ثابت خواهد کرد چالش های اضافی. به عنوان با سلف خود شما خواهد دست آوردن کریستال و سکه پس از تکمیل هر سطح. این شما را قادر به ارتقاء سلاح های خود را. شما می توانید ارتقاء های مختلف آن آمار است. افزایش قدرت خود را افزایش آسیب. افزایش چابکی را افزایش می دهد کلید فرکانس. با باز کردن قفل نیز این آمار به شما خواهد دست آوردن دسترسی به مهارت های بیشتر و انواع پولادی به عنوان به خوبی. به روز رسانی مانا برج خود را افزایش می دهد مانا برای جادوها و آن را در حال حاضر نیز شاخه های دشمنان خود را.

جدید به این نسخه بیش از حد توانایی استقرار یک گدازه خندق قبل از قلعه خود را. گدازه خندق را سوزاندن و مشعل تمام کسانی که از دشمنان که به سقوط آن است. بزرگترین علاوه بر این به Defender II حالت نبرد. در حال حاضر شما می توانید چالش دیگر بازیکنان به هر کس که زنده می ماند طولانی ترین. Defender II در دسترس است رایگان در iOS و اندروید با گزینه برای خرید ارز مجازی برای ارتقاء مهارت های خود را و سلاح.

Shoot the Zombirds IDream توسط جانشین به ساقه پرندگان. گیم پلی بازی شامل شما به عنوان سر کدو تنبل یا پسر عکسبرداری ارواح پرندگان در آسمان و صرفه جویی در مصرف کمی pumpkids در طول راه. شما ضربه بزنید به مسیر که در آن شما شلیک خواهد شد.

بر خلاف Defender II آن را اجرا نمی کند از فلش این بازی می کند. آن نیروهای شما را به تمرکز بیشتر بر دقت و زمان نه تنها بی دقتی تیراندازی. شما نمی خواهد از دست دادن یک کلید در زمانی که شما به یک هدف اما از دست داده خواهد شد هنگامی که شما از دست ندهید. سطح بیش از زمانی که شما در رسیدن به تعداد pumpkids شما می توانید از دست دادن استطاعت.

وجود دارد سریع و آهسته پرندگان. گذشته از پرندگان حمل pumpkids وجود دارد پرواز جمجمه است که شما می توانید آمار برای سکه های طلا. این سکه های طلا را می توان مورد استفاده قرار گیرد برای خرید ارتقاء به عنوان یک زمان و استفاده از powerups مانند باران از فلش و یا انجماد تمام دشمنان بر روی صفحه نمایش. شما می توانید از آنها استفاده کنید همچنین برای افزایش مقدار از فلش و تعداد pumpkids شما می توانید از دست دادن استطاعت. لباس نیز در دسترس هستند برای خریداری شود اگر شما می خواهید به تغییر نگاه از شخصیت خود را.

به طور کلی Shoot the zombirds یکی دیگر از بازی جامد. اصلی درخواست تجدید نظر از این امر می تواند ساده آن جلا گیم پلی و ارائه شده است. موضوع آن است که منحصر به فرد و متفاوت از معمول شوالیه ها و اژدها. این بازی نیز در دسترس است رایگان در هر دو سیستم عامل iOS و آندروید با گزینه برای خرید فوری سکه های طلا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *