دسامبر 2, 2022

بتی Boop افسانه – تاریخچه و آمار

[ad_1]

بتی Boop جذب و اسیر دل بسیاری از پرشور طرفداران در سراسر جهان با او مستقل نگرش زن جذابیت و گیرایی. به این روز این افسانه ای پر زرق و برق آیکون’ محبوبیت دست نخورده باقی می ماند به عنوان او همچنان برای به دست آوردن طرفداران جدید از نسلی به نسل. در اینجا یک لیست از حقایق بسیار جالب در مورد پر زرق و برق هالیوود افسانه ای است که من مطمئن هستم که همه شما BOOP-aholics را پیدا خواهد کرد.

1. راز نشانه ای از بتی Boop & زن مقبول سفله, باشگاه بود برای قرار دادن هر دو دست بر چشم و پس از آن بیش از این است که مدلول نگه داشتن چشم خود را باز و دهان خود را بسته است.

2. در “پوزه بند لایحه” بتی flirtatiously کشیده دامن او را و آن ظهور به بالا و دوباره.

3. بتی Boop را “شاگرد” یکی از صفحه “آهنگ کارتون” جانشین به “Ko-Ko آهنگ Cartunes” که دوباره زنده تندرست توپ برای مخاطبان صدا.

4. در سال 1995 برای بزرگداشت او در سالگرد 65 از “بتی Boop محرمانه” گذشته نگر تور 20 شهرستانها در ایالات متحده پایان دادن به در یک نمایش ویژه در Academy of Motion Picture Arts and Sciences در هالیوود است.

5. بتی Boop تا به حال هیچ نام و یا استفاده از نام های مختلف تا زمانی که او به نظر می رسد در “بتی شاگرد” (1931). آن بود که در آن نقطه است که “بتی Boop را” نام شد در ارتباط با شخصیت او.

6. بتی است که مشهور بین المللی ستاره; او در تور جهانی شامل یک نقطه مهمان در ان بی سی “امروز” با ویلارد اسکات و حضور در لندن “در حال حاضر YWS رژه” و “رژه کریسمس” در هنگ کنگ است.

7. قبل از مرلین مونرو لباس بود باد در باد بتی Boop لباس ساخته شده این بیانیه در “فراز و نشیب” (1932).

8. در “احمقانه رسوایی” (1931) و “فقیر سیندرلا” (1934) پر زرق و برق آیکون به نظر می رسد در لباس زیر خود را بیش از سه دهه قبل از مدونا بود و حتی به دنیا آمد.

9. بتی اول زد برای دفتر رئیس جمهور در “بتی Boop برای رئیس جمهور” (1932) در برابر Mr. Nobody. این عنوان بعدها مورد استفاده برای یک سال 1980 تدوین فیلم “بتی برای رئیس جمهور:” این فیلم حمایت شده توسط یک گروه از نشئه تجار و بازرگانان به رهبری آلن هابیل. بتی Boop پلت فرم بود خوشخو فشار با نوک انگشت در انتخابات سال است. او شعار بود “نمی شود مدفوع. رای برای Boop!”

10. در سال 1930 یک موج از نظر اخلاقی دقیق و حملات سخت و پرهزینه اعتصاب منجر به موقت پایان بتی Boop کارتون در سال 1939 با “ییپ. ییپ. Yippy!”

11. بتی است که در حال حاضر پره-تن برای “Adopt-A-کارتون” انیمیشن حفظ پروژه اختصاص داده شده به حفاظت از قبل از سال 1950 کارتون.

12. پس از سال 1935 هیز از Motion Picture تولید کننده و توزیع کننده کد سلف امروز رتبه بندی سیستم موفق به بالا بردن بتی Boop جسارت necklines و کاهش او hemlines به نزدیک primness.

13. بتی بود در واقع اوایل فمینیستی. او تنها زن کارتون ستاره است که بازیگران را برای یک مرد است. او یک زن مستقل که یک بار گفت: “من می توانم هر چیزی یک مرد می تواند انجام دهد.”

14. قبل از بازرسان باب روز پایین بتی سکسی شبح بود و اغلب در معرض در فیلم هنگامی که او در گذشت و در مقابل یک منبع نور است.

15. 1934 به صحبت کردن حیوانات بود که بتی همبازی شدند با انجام دور از سری. پس از آن او تنها حیوانی همبازی بودند سکوت حیوانات خانگی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *