دسامبر 2, 2022

بد کارفرمایان بد کسب و کار

[ad_1]

بسیاری از ما تا به حال به تماس حداقل یک ناخوشایند شخصیت “رئیس” در برخی از نقطه در حرفه ما. اغلب این شخصیت هرگز به دلیل اخراج او کاریزماتیک می کند و به خوبی در شرایط از آنچه که سازمان فکر می کند آن را می خواهد و کامل هنر ‘بوسیدن بالا” و “لگد زدن به پایین”.

جیم کالینز در شاهکار خود “خوب به عالی’ می نویسد: در مورد بالاترین دولت از رهبری–سطح پنج رهبری است. سطح پنج رهبری است که با صفات مانند تواضع و فروتنی یک فوتی و فوری عفت’ داشتن جاه طلبی برای شرکت و نه برای منافع شخصی و راه اندازی جانشین برای موفقیت است.

برخی از داستان هایی که از ادارات و کارخانه ها و مراکز تماس و معادن در آفریقای جنوبی نشان می دهد که کسب و کار است سهم عادلانه خود را از ظالم و شاید باید مکث به منعکس کننده قبل از پرتاب سنگ در رهبری سیاسی. برخی از رفتار مدیریتی است که قابل تحمل در محیط کار را آغاز کند coup d’etat شد آن مصوب در سطح سیاسی. با این حال پایین بودن سطح نظارت عمومی و مطبوعات علاقه به این معنی است که وجود دارد کمی مسئولیت پذیری و مسئله بد کارفرمایان فراگیر باقی مانده است.

‘بد کارفرمایان طیف وسیعی از موارد شدید وحشتناک قلدر و واقعی روانی به انواع باغ آشفته یا demotivating سرپرستان ‘. اغلب یک پسر قلدر رفتار محاسبه شده است به کارگران احساس ناتوانی می کنند.

در برخی از شرکت ها صرفا رفتن در برابر دانه دیده می شود به عنوان موذی و کسانی که جرات به سوال گرامی اعتقادات نشاندار شده به عنوان ‘بازیکنان تیم و یا اتصالات با شرکت ‘فرهنگ’. انواع آنها و تاکتیک ممکن است متفاوت باشد اما همواره بد کارفرمایان رانده ناامنی حرص و حسادت.

تعداد فزاینده ای از کارشناسان شروع به حمایت از این دیدگاه که ” هزینه نگهداری (مانند کارفرمایان) در اطراف بسیار بالاتر از ارزش ادراک شده آنها ممکن است اضافه کنید.’ در آمریکا برای مثال شرکت ها آغاز شده به کمیسیون شرکت های متخصص برای خلاص شدن از شر آنها را از ‘مدیریت با ترس’.

بسیاری از شرکت آفریقای جنوبی با این حال همین حالا این موضوع را به طور جدی به اندازه کافی ترجیح می دهند برای طبقه بندی مردم خوب مدیریت به عنوان یک نرم مهارت’. حتی برخی از جشن تصویر از سختی صحبت کردن ماشه مبارک ‘تگزاس رنجر’ نوع ، حتی زنان به خرید این نوع از بی معنی است. یک نظرسنجی در آمریکا به زنان بیشتر در معرض ابتلا به قلدری دیگر زنان است. به نظر می رسد جمعی سردرگمی که برابر بودن ‘مستقیم’ با یک حرکت تند و سریع.

تا مطمئن شوید که ‘خوب با مردم’ است که اغلب ذکر شده به عنوان یک کار مورد نیاز برای موقعیت های مدیریتی. در واقع هر چند هیچ کس نمی پرسد بالقوه مدیران پرسش های دشوار و یا حفاری های عمیق به اندازه کافی به گذشته خود. به جای پرسیدن یک پتانسیل مدیر سابق و سرپرست برای یک مرجع بهتر نشانه ای از شخصیت آن چیزی است که افرادی که گزارش شده به این فرد می گویند.

وجود دارد برخی از بحث در مورد اینکه آیا شما در واقع به یک مرد خوب برای یک رهبر موفق شود. نگاهی جنرال الکتریک سابق مدیر عامل شرکت جک ولش. او به طور گسترده ای به عنوان یکی از سخت ترین تعمیرات جهان مدیران و به طور منظم ذکر شده در بالا در فورچون فهرست سالانه از منفور ترین و ناسزا مدیران. اما او جشن گرفته است به عنوان یکی از بهترین مدیران در دوران مدرن زیرا او زمانی برجسته بازده برای سهامداران است. نوع رهبر کل برق تولید شده در جک ولش دوران مربوط به این نسل ، در نظر بگیرید برای مثال رابرت Nardelli کوتاه زندگی می کردند از روی لئامت دادن در انبار خانه.

هر آنچه شما را بر روی جک است, واقعیت این است که ‘Macho Man’ سبک رهبری است-o هشتاد و مانند شانه پد برای ‘فرفری پرم” و INXS آن را بیش از.

شرکت های واقعا گوش دادن زمانی که ما صحبت در مورد اثرات مضر قلدر کارفرمایان بر کارگران–و بسیاری از آنها اعم از افسردگی و اختلال استرس پس از سانحه علائم به کارمند خودکشی. نه مشکل شما چیست ؟ فکر می کنم دوباره.

نظارتی آب و هوا و دعوایی طبیعت امروز کارمند متوسط را به صورت قابل توجهی بیشتر نامهربان شرایط برای ‘دشوار’ مدیران از گفتن جک روز.

ما باید قانونی سابقه در آفریقای جنوبی است که یک شرکت می تواند برگزار شود vicariously مسئول اعمال کارکنان خود را. شرکت های مسئول برگزار خواهد شد به صورت شدید (و یا طولانی مدت) قلدری توسط کسانی که در موضع قدرت به خصوص در موارد که در آن این شرکت تبدیل شده است چشم خود را به یک مشکل آشکار.

کارکنان همچنین می توانید تسکین از طریق قانون اساسی است که محافظت از حق آزادی و امنیت شخصی از جمله جسمانی و روانی فرد است.

اکثر کارکنان نیست در انتظار روز داوری. آنها در حال ساخت شرکت های پرداخت برای عدم به آدرس رهبری چالش ها در ‘خلاق’ و راه های ظریف. مانند “presenteeism” یعنی کارمند است که از لحاظ جسمی در حال حاضر اما غایب است در تمام جهات دیگر.

چگونه برای مثال شما تعیین هزینه های واقعی از یک کارمند است که یک ایده است که می تواند قابل ملاحظه ای در سود این شرکت اما چه کسی نگه می دارد و آرام چون او ترس (یا بیزار) رئیس خود را بیش از حد ؟

چه هزینه از کارکنان ناراضی بودن کمی ادب را به مشتریان اجازه دادن به زنگ تلفن و یا مصرف آن را خاموش قلاب, انجام حداقل مطلق و نگران کننده رایج در آفریقای جنوبی) مراجعه مشتریان خود را به رقبا! “شما می توانید آن را ارزان تر در……”

آنچه در مورد کارمند که دزد از شما با ارائه سرویس های ارزان تر بعد از ساعت?

هنوز هم فکر می کنم این است که یک “مهارت های نرم افزاری’ موضوع ؟

این که آیا شما در عمومی و یا بخش خصوصی استثنایی مهارت های مردم و صداقت فقط به عنوان-اگر نه بیشتر-مهم تر از اعتبار و تجربه است. بی اعتنایی این و پرداخت قیمت.

منابع:

آن Lindberg هزینه های بالای رئیس بد

جیم کالینز خوب به خانه تصادفی کتاب های کسب و کار (2001)

امی جویس خود راضی سبک مديريت همه خشم. به ما می گویند خشم? واشنگتن پست 29 مه 2005

نقد و بررسی کتاب: نگه داشتن تشکرها در خلیج موفقیت, مجله (مارس 2008) در صفحه 43

Stephen P. رابینز رفتار سازمانی 8 اد (1998) 384

Grobler v Naspers Bpk & دیگری (2004) 5 BLLR 455 (C) Ntsabo v امنیتی واقعی CC (2004) 1 BLLR 58 (LC)

Basson et al ضروری قانون کار 4 ed (2005) 49

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *