سپتامبر 25, 2022

بررسی Korg KR-55 و کرون-55b كلاسيك آنالوگ ریتم ماشین آلات

[ad_1]

من به تازگی خریداری شده اند و با استفاده از هر دو Korg KR-55 و کرون-55b در برخی از جدید Anjelicas نوزاد آهنگ. من واقعا لذت می برد این دست در استفاده و یکپارچهسازی با سیستمعامل صدا از این دو ماشین. اگر شما به, الکترونیکی, الکترونیک, موج جدید, الکترو, سینثپاپ, رقص و یا موسیقی پاپ به طور کلی شما را دوست دارم با اضافه کردن این برای تلفن های موبایل به تولید موسیقی خود را.

ساخته شده در (1982) با Korg KR-55b شد جانشین محبوب (1979) Korg KR-55. Korg شد یکی از شرکت های که در لبه برش از آنالوگ تکنولوژی که هر کس در تلاش برای از نو خلق کردن صدا از یک کیت درام واقعی. در زمان خود آن را انقلابی و بسیار آسان به عمل. آن را تا به حال دو بار اختصاص داده شده 48 درام برنامه از KR-55 با دستی سوئیچ برای تغییر نوسان هم در برخی از الگوهای انتخاب شده است. اما در KR-55 همه الگوهای می تواند با استفاده از این تابع نوسان آنجا که در حال حاضر دستگاه های جدید تا به حال روت سوئیچ برای دسترسی به بانک های جدید از 48 از پیش تعیین شده و الگوهای درام. همچنین الگوهای درام نمی شد مشابه اصلی KR-55 به سادگی با یک مجموعه جدید از 48 برنامه های اضافه برای اندازه گیری خوبی. برای برخی از این ممکن است ناامید کننده است. برای دیگران این گسترش الگوهای غیر این صورت محدود و از پیش تعیین شده الگوی درام آرایش. بدیهی است که یکی از نیاز خود را به هر دو ماشین درام برای رسیدن به این.

جالب توجه آن می توان به عنوان یک ماشه دستگاه را برای دیگر سینت سایزر Korg مانند Korg دلتا. آن را به حال یک پا فروختن جک سوکت در پشت برای متصل کردن یک پا فروختن برای توقف و شروع درام دستگاه و قرار دادن درام پر در اجرای زنده. از فروختن آمد با واحد اصلی به عنوان استاندارد به عنوان من به یاد داشته باشید. آن را حتی تا به حال شش دستگیره برای کنترل درام حجم.

آن را در مقایسه با بسیاری از راه هایی برای رولاند TR808 ماشین درام آنالوگ در نظر آن مرد باس درام و الکترو مانند کلاه سلام و دام ، پس چرا آن نیست که آزمون زمان ایستاده مانند رولاند TR808 است ؟

خوب هر دو ماشین درام رنج می برد در اواسط دهه (1980) از مهم تمایل هنرمندان به استفاده از پس از آن بسیار شیک دیجیتالی برای تلفن های موبایل نمونه از درام کیت های ارائه شده توسط برای مثال Fairlight موسیقی کامپیوتر.

اما آنچه که ممکن است را نجات داد رولاند TR808 بود سنگین استفاده از ماشین درام با پس جدید الکترو و هنرمندان هیپ هاپ از ایالات متحده آمریکا به خصوص از نیویورک است.

همچنین بیشتر وجابجا به Korg KR-55 و کرون-55b این واقعیت است که ماشین درام بود و از پیش تعیین شده و نمی تواند برنامه ریزی شده است. این بازی در تک و تا به حال هیچ استراحتی جداگانه برای هر فردی درام و اصلا هیچ midi پیاده سازی.

با وجود اشکالاتی را برگزار کرده است یک فرقه مانند وضعیت. بسیاری بر این باورند که Depeche Mode استفاده KR-55 در اولین آلبوم خود را صحبت می کنند و طلسم. به گوش من گمان می کنم این درست است. همچنین آنها بسیار نادر است این روزها و ایجاد یک جایگزین جالب برای این انجام می شود به مرگ TR808 و با کامپیوتر های مدرن برای تلفن های موبایل و یا می تواند به راحتی ضبط و ویرایش در بسته های نرم افزاری مانند Cubase و یا منطق. شما حتی می توانید كلاسيك متناسب با افزایش میزان خروجی ماشین درام است. آنها آورده می شود می تواند برای حدود 150 پوند و یا اجازه می دهد می گویند $200-300. آن است که بسیار ارزان قیمت با توجه به آنچه که شما می توانید با آن انجام دهید هنگامی که شما اجرای آن را به یک استودیو مدرن تنظیم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.