ژوئن 30, 2022

برنامه ریزی برای صلاحیت خود را

[ad_1]

اگر وجود دارد هر گونه ترس که گرفتهای ترس ما از مرگ من سرمایه گذاری می گویند که برای بسیاری از ما این است که ترس از ناتوان بودن. اشاره من به آن نقطه که در آن یکی است و دیگر قادر به صالح تصمیم گیری خود را و یا او را از طرف خود و یا برقراری ارتباط یک انتخاب شخصی نیاز یا خواسته به کسانی که در اطراف او. همه ما قدردانی به ناچار از مرگ و کسانی که محتاطانه را برای برنامه های که احتمال آماده سازی یک طرح و مستغلات مانند خواهد شد و یا اعتماد. اما چگونه بسیاری از ما مشابه را با توجه به این احتمال که سلامت ما ممکن است به کاهش به یک نقطه که ما دیگر قادر به مدیریت امور خود را? در این راستا در نظر بگیرید فقط چند آمار.

در حال حاضر تقریبا پنج و نیم میلیون آمریکایی مبتلا به درد و رنج از بیماری آلزایمر. برای کسانی که سن 65 سال و بالاتر شانس هستند که در هر یک نه بسیار افزود. همچنین در نظر بگیرید که سکته مغزی است و در حال حاضر به علت ناتوانی های طولانی مدت در این کشور است که تقریبا یک سوم از کسانی که بستری برای سکته مغزی با سن کمتر از 65. چشم انداز عدم صلاحیت و اگر نه اجتناب ناپذیر است و قطعا در حداقل ممکن است به صورت قابل ملاحظه تعداد ما. در حالی که ما ممکن است قادر به جلوگیری از چنین نتیجه ما باید این گزینه از برنامه ریزی برای خود ما عدم صلاحیت. حتی با متوسط درجه ای از برنامه ریزی های ما می تواند اطمینان حاصل شود که خواسته های ما ادامه خواهد داد به احترام بعد از ما دیگر نمی تواند بیان آنها و عزیزان ما را به نفع دانستن اینکه چگونه ما می خواستیم امور ما به اداره می شود و زمانی که ما دیگر می توانید آنها را مدیریت کنیم.

آیا شما نگرانی در مورد از دست دادن کنترل اگر شما بودند به ناتوان شدن? اگر چه جنبه ای از جمله از دست دادن کنترل نگرانی شما ؟ این سوالات ممکن است شما شروع به کاوش با یک دوست مورد اعتماد و یا مشاور چگونه شما می خواهید خود را عدم صلاحیت به کار گرفته می شود و همچنین تصمیم گیری که شما می اعتماد را به اتهام امور خود را در چنین یک رویداد. از آنجا, شما می توانید شروع به طراحی خود را فردی “عدم صلاحیت و برنامه ریزی”. چنین یک طرح ممکن است شامل آماده سازی کلی با دوام قدرت وکیل. یک وكالتنامه) یک سند است که توسط آن شما به عنوان اصل تعیین شخص دیگری به عنوان نماینده خود را (و یا وکیل در حقیقت) با قدرت اظهار داشت: در این سند از جمله توانایی به پرداخت صورتحساب خود را و مراقبت از خانه خود را, مدیریت سرمایه گذاری خود را ،

یک POA می تواند موثر باشد از لحظه ای که آن را امضا کرده است و یا آن را ارائه می کنند که آن را تنها می شود موثر بر برخی از رویداد آینده مانند یک اعلامیه که اصل است و ناتوان. نوع دوم سند است که گاهی اوقات به عنوان یک “springing” قدرت از وکیل. ما با اشاره به قدرت از وکیل به عنوان با دوام است که در آن باقی مانده است در اثر حتی پس از این مدیر بی کفایت اعلام کرد مهم نیست که چگونه بسیاری از سال از این سند نوشته شده است. این POA می شود اما دقیق به شما مراقبت از آن را. شما می توانید با تعیین یک عامل یا عوامل متعدد و یا یک عامل و یک لیست از جانشین عوامل به فرض نقش در رویداد اصلی خود را انتخاب(بازدید کنندگان) در دسترس نیست.

بیشتر استادانه درست شده فرم صلاحیت طرح ابطال اعتماد زندگی توافقنامه است. در توافق اعتماد اعتماد ساز (به عنوان مراجعه کننده “settlor”) منصوب امانت (اغلب settlor خودش) برای رسیدگی به settlor امور و امور مالی. بر خلاف POA اعتماد توافق همچنان باقی می ماند در اثر پس از settlor مرگ است. در آن حس اعتماد و توافق می تواند دو وظیفه به عنوان هر دو املاک و روش برنامه ریزی و صلاحیت ابزار برنامه ریزی است. در علاوه بر این به انتصاب متولی یا جانشین متولی برای رسیدگی به یکی از امور توافق اعتماد می تواند تعریف شرایطی که در آن settlor است در نظر گرفته شود ناتوان. برای مثال settlor ارائه می کنند در توافقنامه ای که همسر و/یا اولیه پزشک می تواند اعلام کند او را ناتوان که در آن نقطه یک جانشین امانت است قدرت به فرض کنترل settlor امور مالي.

در صورت عدم وجود داشتن خود را طراحی صلاحیت طرح باید شما عزیزان باید برای مقابله با خود را ناتوانی آنها ممکن است هیچ جایگزین اما به درخواست دادگاه به شما اعلام ناتوان و یک نگهبان یا کنسرواتور منصوب برای شما. اگر اتفاق می افتد که شما احتمالا نمی خواهد که قدرت انتخاب خود را امانتی و نه شما قادر خواهید بود به دستور آن شخص به عنوان به آنچه که شما می خواهید انجام می شود با احترام به خود و امور خود را به صورت دوره صلاحیت خود را. صلاحیت خود را به احتمال زیاد خواهد شد موفق مطابق با مقررات قانونی که شما به احتمال زیاد نا آشنا و تقریبا مطمئنا فاقد ظرافت شما را می خواستم تا جایی که خود را مراقبت از خود نگران بود.

به عنوان ناراحت کننده است برای اندیشیدن به امکان از دست دادن کنترل خود و امور خود را, خبر خوب این است که شما می توانید برنامه را برای چنین رویدادی. شما می توانید نوشتن اسکریپت شما می خواهید به دنبال کسانی که به اتهام دست زدن به صلاحیت خود را. شما می توانید دستورالعمل های دقیق برای شما چگونه امور مالی و امور باید به کار گرفته شود در این صورت شما از دست دادن توانایی به صالح انتخاب خود را از طرف. جایگزین برای برنامه ریزی برای عدم صلاحیت خود را به خطر داشتن یک قاضی که می داند هیچ چیزی در مورد شما انتصاب کسی که به عنوان clueless به آنچه شما را می خواستم انجام می شود در چنین شرایطی است.

© 5/16/2016 شکار & Associates P. C., کلیه حقوق محفوظ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *