دسامبر 2, 2022
بیمار بدحال و فوتی میان مسمومان روستای شیخ‌صله ثلاث باباجانی وجود ندارد

بیمار بدحال و فوتی میان مسمومان روستای شیخ‌صله ثلاث باباجانی وجود ندارد

[ad_1]

یدالله شکری سه شنبه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: از روز گذشته تاکنون ۲۳۳ نفر به صورت سرپایی به مراکز درمانی مراجعه کرده و تحت درمان قرار گرفته اند.

وی ادامه داد: همچنین ۱۱ نفر نیز در مرکز درمانی شهرستان بستری شدند که هشت نفر آنها تاکنون ترخیص شده و تنها سه نفر بستری باقی مانده است.

شکری خاطرنشان کرد: ۲۲ نفر نیز به بیمارستان محمد کرمانشاهی در مرکز استان اعزام شدند که از این تعداد نیز تاکنون ۹ نفر با پیدا کردن بهبودی و سلامتی مجدد مرخص شده اند.

فرماندار ثلاث باباجانی با اشاره به اینکه آزمایش های لازم از آب مصرفی اهالی روستای شیخ صله انجام گرفته است، گفت: علت اصلی مسمومیت اهالی روستا به زودی مشخص می شود.

وی همچنین از استقرار چهار دستگاه آمبولانس و ۲ پزشک در روستای شیخ صله خبر داد و گفت: شرایط تحت کنترل است و خوشبختانه امروز تعداد افراد مسموم شده نسبت به روز گذشته کاهش داشته است.

استان کرمانشاه ۲ میلیون نفر جمعیت در ۱۴ شهرستان، ۳۱ بخش، ۳۵ شهر، ۸۶ دهستان و ۲ هزار و ۵۹۵ آبادی دارد و ۲.۴ درصد جمعیت کشور در این استان سکونت می کنند که از این تعداد ۷۵ درصد در نقاط شهری و ۲۵ درصد در نقاط روستایی زندگی می کنند.
روستای شیخ صله در شهرستان ثلاث باباجانی و در نقطه صفر مرزی با کشور عراق واقع شده است.

شهرستان ثلاث باباجانی با ۳۸ هزار نفر جمعیت در ۱۳۶ کیلومتری غرب کرمانشاه واقع شده است. 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *