دسامبر 1, 2022
ترامپ مدعی پیشتاز انتخابات در ایالت‌های کلیدی شد

ترامپ مدعی پیشتاز انتخابات در ایالت‌های کلیدی شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا، ترامپ بامداد پنجشنبه در پیام توییتری نوشت: در راستای اهداف رای گیری انتخاباتی ما مدعی هستیم که در مشترک المنافع پنسیلوانیا (که دموکرات‌ها به ناظران قانونی اجازه حضور نمی‌دهد) ایالت جورجیا، ایالت کارولینای شمالی ترامپ به طور چشم گیر پیشتاز است.

ترامپ در ادامه نوشت: ما همچنین ادعای پیروزی در ایالت میشیگان را نیز داریم.

کمپین بایدن نیز در واکنش به ادعای اخیر ترامپ در مورد برنده شدن در چهار ایالت از مجموع ایالت‌های باقی‌مانده اعلام کرد، روشن است که ترامپ در ویسکانسین بازنده بوده است، در میشیگان بازنده خواهد بود، همان‌طور که ریاست جمهوری را هم خواهد باخت.

اریک ترامپ پسر رییس جمهوری آمریکا با اشاره به پیروزی بایدن در ایالت ویسکانسین در پیام توییتری نوشت: این یک کلاهبرداری است.

پسر ترامپ در ادامه نوشت: ما در پنسیلوانیا پیروز شده‌ایم، دموکرات‌ها سعی دارند که تقلب کنند.

لازم به ذکر شبکه توییتر در ساعات گذشته اکثر توییت های اخیر دونالد ترامپ و پسرش را برچسب گذاری کرده است.

شبکه توییتر در زیر پیام‌های ترامپ طی مطلبی هشدار می‌دهد که برخی یا تمام محتوای به اشتراک گذاشته شده در این توییت مورد مناقشه است و ممکن است در مورد انتخابات یا روند مدنی دیگر گمراه کننده باشد.

با تقویت احتمال شکست ترامپ در انتخابات ۲۰۲۰، لحن وی در چند ساعت گذشته  تند شده است.

ترامپ همچنین یک ساعت پیش دوباره در پیامی توییتری نوشت: شب گذشته من در بسیاری از ایالت‌های مهم که تقریبا در همه موارد توسط دموکرات ها اداره و کنترل می‌شوند پیشتاز بودم. اما به تدریج به روش جادویی یکی پس از دیگری با شمارش صندوق های غافلگیرکننده آرای من ناپدید شدند.

ترامپ در ادامه نوشت: بسیار عجیب است، نظرسنجی‌ها کاملا از نظر تاریخی اشتباه کردند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *