آگوست 9, 2022
تفاهم‌‏نامه همکاری بین دانشگاه آزاد و فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان امضا شد

تفاهم‌‏نامه همکاری بین دانشگاه آزاد و فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان امضا شد

[ad_1]

رییس دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان روز یکشنبه در نشست با مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان اظهارداشت: مهارت در کنار آموزش عالی موجب می‌شود دانشجو به یک فرد متخصص تبدیل شود و در اولین فرصت شغل مناسب پیدا کند.

سلطانعلی میر افزود: امروز نیازمند تحقق و جهش مهارت هستیم و نگاه مهارت آموزی در بین تمام دانشکده‌ها و پردیس‌ها باید رخ دهد چراکه رشد و تسعه و اشتغال با مهارت آموزی محقق می‌شود.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای سیستان و بلوچستان نیز گفت: توانمندسازی دانشجویان و دانش آموختگان دانشگاهی در راستای برآورده شدن نیاز کشور به منابع انسانی کارآمد و دارای تجارب فنی، مهارتی و حرفه‌ای، فراهم سازی بسترهای اشتغال مولد دانش آموختگان رشته‌های مختلف دانشگاهی، استفاده از ظرفیت‌های آموزشی و پژوهشی طرفین در راستای انجام ماموریت‌ها و تکالیف سازمانی اهداف اصلی این تفاهم‌نامه است.

خداداد اولیایی تصریح کرد: تشکیل کارگروه مشترک با معرفی رسمی نمایندگان طرفین، نظارت و عملیاتی کردن مفاد تفاه‌منامه، همکاری در برگزاری همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی مشترک، همکاری در چاپ مقالات مرتبط با موضوع تفاهم‌نامه در نشریات و مجلات طرفین، از جمله تعهدات در این تفاهم‏‌نامه است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.