سپتامبر 29, 2022

تقسیم مزرعه خانواده

[ad_1]

تقسیم برخی از دارایی های یک ماده ساده ریاضی است. دارایی های دیگر, اما به نظر می رسد به عنوان بزرگ به عنوان یک مشکل کودک در افسانه شاه سلیمان. مزارع خانوادگی مانند نوزاد که اغلب هر دو عزیز و به چالش کشیدن به تقسیم.

برای کسانی که ریخت سال کار به یک خانواده مزرعه یا مشابه زمین مبتنی بر کسب و کار, سوال از نحوه تصویب آن را ممکن است به نظر می رسد یک ماده از احساسات شدید و نه از quotients و ماند. اما با خلاق برنامه ریزی املاک و ارث نمی نیاز به یک ماده از انتخاب یک وارث بیش از دیگران و یا نابودی تلاش شما جای دست نخورده بگذارید.

شما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن انواع استراتژی اما نکته بسیار مهم این است که ناقص طرح مراتب برتر به هیچ برنامه ای. پس “صبر و انتظار” رویکرد به این معنی است که هر یک به نوبه خود غیر منتظره می تواند در نتیجه نه شما و نه وارثان خود را ترجیح می دهند. حتی اگر برنامه خود را نمی ایده آل شما می توانید دوباره و تغییر آن را به عنوان شما کار می کنند چیزی بهتر است. در ضمن لازم نیست شما را ترک مزرعه آینده به شانس. خود طرح جانشینی باید کامل باشد و وجود داشته باشد در نوشتن نه تنها در ذهن خود را. آن را نیز باید یک فرم به احتمال زیاد به نگه دارید تا تحت نظارت قانونی است.

اجتناب از دام تصور که خواهر و برادر که همراه خوبی خواهد بود قادر به مرتب کردن بر اساس نحوه تقسیم اموال پس از مرگ خود را. هیچ یک از وارثان خود را خواهد شد در یک موقعیت برای خدمت به عنوان یک قاضی بی طرف و حتی اگر آنها را تا پایان دعوا راه به تقسیم اموال شما را ترک کرده اند آنها را بزرگ اداری (و بالقوه مالیاتی) بار در زمانی که آنها عزادار و برخورد با بقیه و مستغلات خود را. شما قطعا باید شامل آنها را در برنامه های خود را اما مسئولیت نهایی با شما است.

راه حل این است که برای شما بهتر است بستگی به متغیرهای در بازی از جمله تعداد ورثه شما مایل به شامل و طبیعت از اموال شما می خواهید به تصویب پایین. خود را وارثان ممکن است سطوح مختلف از توانایی و یا علاقه ای که دیکته می کند نقش های مختلف در حال عبور از کنار یک کسب و کار است. آنها تا به حال ممکن است سطوح مختلف از مشارکت در گذشته بازتاب این توانایی و منافع بیش از حد. همانطور که با دیگر برنامه ریزی املاک و نگرانی آن را حس می کند به افتراق بین عدالت و برابری در هنگام تقسیم مزرعه.

بزرگترین تصمیم گیری خواهد شد که آیا به انحلال و تقسیم درآمد حاصل را بين ورثه خود و یا برای انتقال کار در مزرعه را از جمله مالکیت و مدیریت نیروی کار اجزای سازمانی. سابق می کند بالا بردن خود و مستغلات-مسائل برنامه ریزی, اما این است که نسبتا ساده است. برای بسیاری از آن است که به احتمال زیاد بیشتر از احساسی غم انگیز انتخاب کنید. اگر یکی از وراث خود را در حال حاضر سرمایه گذاری قابل توجهی در زمان و یا تلاش در کار ملک او و یا او ممکن است بر این باورند که فروش مزرعه فقط برای ساده سازی فرایند تقسیم آن است که در نهایت ناعادلانه است.

اگر شما تقسیم مزرعه به همان اندازه بدون نابودی آن بیشتر سوالات بوجود می آیند به خصوص اگر شما چند وارثان. آیا کودک یا کودکان کار در مزرعه مجبور به پرداخت اجاره به خواهر و برادر که دیگر مشاغل? اگر کودک کار در مزرعه است بیشتر توسط خواهر و برادر که نمی تواند اکثریت outvote او و یا او را در تصمیم گیری های مهم در مورد مزرعه ، اگر شما ترجیح می دهند به کل مزرعه به یک فرزند و دارایی برابر ارزش به دیگران چگونه خواهد شد “ارزش برابر” بود تعیین می شود ؟ اگر شما برنامه ای برای تقسیم یک کسب و کار و یا علاقه به کسب و کار است که نیاز به مدیریت فعال در نظر گرفتن زمان و انرژی آن را به حفظ نهاد ارزش; علاقه به مزرعه است که قطعا با ارزش است اما ارزش خود را حفظ خواهد کرد از طریق کار سخت و در حالی که دارایی های مایع با کمتر رشته ها.

همچنین به یاد داشته باشید که فرزندان یا اعضای خانواده که مشغول به کار در مزرعه و یا با ملک هستند به احتمال زیاد به انتظارات مختلف از وارثان که نه درگیر شده است به این نقطه است. یک فرزند که ماند قرار داده و مشغول به کار در مزرعه خود را به خوبی ممکن است بر روی آن بستگی دارد برای او در آینده امرار معاش. اگر مزرعه خود را در حال حاضر سودآور است همچنین مهم است که یک طرح به آدرس کمبود در طول و پس از انتقال. در نظر بگیرید که آیا شما در حال باز به تامین مالی و بهبود سرمایه به عنوان بخشی از طرح جانشینی.

اگر چه هیچ یک از فرزندان خود را در حال حاضر با این نسخهها کار در مزرعه ؟ مهم است که برای ساخت در زمان تدریس خود را وارثان چگونه برای مدیریت آنچه شما قصد دارید به آنها را اگر آنها شده اند یک قسمت از مزرعه را به عمل. اگر هیچ یک از فرزندان خود را دارای ظرفیت و یا علاقه به مصرف بیش از روز به عملیات روز حتی با زمان برای آموزش شما باید این را قبول; شما ممکن است مایل به انتقال به مزرعه خود را به عنوان یک کار مورد علاقه خود را به شخص دیگری ساختار مقداری از سود به جریان بازگشت به خانواده خود را.

هر کس که شما را انتخاب کنید خود را شناسایی جانشین یا جانشینان اگر شما برنامه ای برای انتقال مالکیت از عملیات. برنامه برای انتقال به آنها را پس از بازنشستگی خود را, اما همچنین در مورد پیش بینی نشده ناتوانی یا مرگ پس از سه حالات مربوط به برنامه. هم زمان به بحث در مورد برنامه های خود را با کسانی که تحت تاثیر هر دو خود را وارثان و دیگران با مخاطرات قابل توجهی در ساخت مطمئن شوید که آنها شما را درک نیات و برنامه ریزی جدول زمانی برای انتقال مسئولیت. اگر شما کودکان و برنامه ریزی برای انتقال به شخص دیگری, شما نمی خواهید آن را به عنوان یک شگفتی آمده.

شما نیاز به طرح ایده آل خود را در جدول زمانی برای انتقال. ارزیابی چگونه شما می خواهم به نگه داشتن کار (فرض کنید شما قادر) و چه منابع درآمد خود را خواهد شد هنگامی که شما بازنشسته. آیا شما می خواهید برای ادامه کار در مزرعه بعد از شما دیگر آن ، شما قادر خواهید بود به مرحله از تصمیم گیری نهایی پس ترک آن را به جانشین خود را? و یا شما ترجیح می دهید به یک سنتی فراغت بازنشستگی است ؟ ساخت یک انتخاب آگاهانه در مورد نحوه تقسیم مزرعه نیز نیاز به کامل و به روز درک خود را از وضعیت کلی مالی و املاک و برنامه ریزی پس از این انتقال می تواند در هماهنگی با خود و دیگر محدودیت ها و اهداف.

برنامه ریزی و مستغلات است که همیشه پیچیده و به خصوص پس با یک مزرعه و یا دیگر سرمایه گذاری. شما نیاز به یک برنامه ریز مالی و یک وکیل با تجربه در برنامه ریزی جانشینی مسائل خاص به مزارع و یا دیگر کسب و کار کوچک ، اگر شما با توجه به تغییر ساختار کسب و کار به جای صاحبان چند شما ممکن است بخواهید به دنبال یک مشاور مدیریت با تجربه در کشاورزی. غیر منتظره و حوادث زندگی هستند و تنها دلیل خود را برای شروع برنامه ریزی اولیه. به خودتان زمان برای مقابله با املاک-مسائل برنامه ریزی اجازه می دهد تا برای در عمق گفتگو با حرفه ای ها و خانواده خود را که در آن شما می توانید پاسخ به نگرانی های خود را و مشاوره.

هنگامی که شما می دانید آنچه شما می خواهید به اتفاق می افتد حرفه ای استخدام شما می تواند کمک به شما را در درک موثر ترین راه برای رفتن در مورد ساختار تقسیم و انتقال است. وجود دارد بسیاری از گزینه های با جوانب مثبت و منفی. اغلب وجود دارد هیچ کس جواب درست. در اینجا چند عامل شما ممکن است مایل به را به حساب:

  • به حداقل رساندن بدهی مالیاتی برای شما و خود را وارثان

  • مدیریت ریسک و حفاظت از طلبکاران

  • چگونه مشترک صاحبان و یا همکاران به اشتراک گذاری مدیریت و/یا سود

  • اگر و چگونه سود جریان را به ورثه نیست که در مزرعه عملیات روزانه

  • دولت قانون الزامات و محدودیت های

همه این عوامل و بیشتر ممکن است تاثیر چه برنامه ریزی راه حل برای شما مناسب است. همانطور که با هر کسب و کار و طرح جانشینی و یا برنامه املاک به یاد داشته باشید که ساخت این طرح است که یک واقعه یک بار. به جای آن باید یک فرایند که در آن شما پاسخ به تغییرات و اطلاعات جدید با به روز رسانی برنامه های خود را به عنوان لازم است.

بحث و گزینه های درگیر در تقسیم یک مزرعه خانواده و یا خانواده دیگر کسب و کار آسان نخواهد بود اما آنها ضروری است. هر چه زودتر شما شروع دیگر شما را مجبور به کار کردن یک برنامه است که بهترین برای شما و خانواده خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.