اکتبر 5, 2022
تلاش صنایع شیر ایران برای شکوفایی رونق تولید

تلاش صنایع شیر ایران برای شکوفایی رونق تولید

[ad_1]

بی‌شک توسعه و رونق صادرات، یکی از اصلی‌ترین اهداف واحدهای صنعتی و اقتصادی است که به صورت مستقیم بر حوزه کسب و کار و رفاه در هر کشوری تاثیرگذار است.

موضوع صادرات و ارزآوری نیز در شرایط کنونی که کشور ما با انواع تحریم‌ها دست و پنجه نرم می‌کند بسیار مهم و حیاتی است و بدون تردید نقش بسزایی در بهبود شرایط اقتصادی کشورمان خواهد داشت.

افزایش صادرات شرکت شیر پگاه فارس در سه ماه اول ۹۹ 

مدیر عامل شرکت شیر پگاه فارس، روز سه‌شنبه با اشاره به روند رو به رشد و سیر صعودی صادرات این شرکت در سه ماهه نخست سال ۹۹ اظهار داشت: در این مدت، صادرات این شرکت به لحاظ وزنی نسبت به ابتدای سال جاری، افزایش ۳۰۰ درصدی داشته است و هدف ما در سال ۹۹ که به عنوان سال جهش تولید نامگذاری شده ، تبدیل شدن به قطب صادرات صنایع شیر ایران است. 

محمد بزم آراء افزود: با توجه به تحقیقاتی که از بازارهای هدف صادرات شرکت پگاه فارس صورت گرفته، محصول پنیر الماسی و میلک شیک این شرکت مورد استقبال واقع شده است. 

وی، همچنین به خرید دستگاه استفان برای افزایش تولید محصول صادراتی پنیر الماسی پروسس، گفت: دیگر محصولات استراتژیک تولیدی این شرکت از جمله خامه فروزن و شیر خشک نیز در کشورهای اوراسیا با افزایش تقاضا مواجه شده است.

بزم آرا اضافه کرد: با تمهیدات اندیشیده شده نیز تجهیزات مورد نیاز برای تولید شیر کندانس فراهم شده است و با توجه به نیاز بازارهای صادراتی در آینده نزدیک نسبت به تولید این محصول اقدام خواهیم کرد.

مدیر عامل شرکت شیر پگاه فارس با تاکید بر اینکه توسعه و نفوذ بیشتر در بازارهای صادراتی، عمده هدف این مجموعه در سال جهش تولید است، بیان داشت برای تحقق این مهم، تمرکز تمام عوامل بر توسعه خطوط و تنوع محصولات صادراتی با توجه به ذائقه کشورهای هدف است.

اوراسیا، نام قاره وسیعی است که از ترکیب ۲ قاره اروپا و آسیا پدید آمده‌ است.با توجه به اینکه این ۲ قاره مرز طبیعی ویژه‌ای ندارند و مرزبندی کنونی میان این دو قاره بیشتر تاریخی و فرهنگی است، در بعضی مناطق جهان، اوراسیا به عنوان بزرگترین قاره در بین پنج یا ۶ قاره دنیا شناخته می‌شود. بخش بیشتر اوراسیا در نیم‌کره شمالی و شرقی قرار دارد. مساحت قاره اوراسیا نزدیک به ۵۵ میلیون کیلومتر مربع است و نزدیک به پنج میلیارد نفر در این قاره زندگی می‌کنند.

با اراده و برنامه‌ریزی می‌توان از تحریم‌ها عبور کرد

بزم آراء، در بخش دیگری از مطالب خود با اشاره به راه‌اندازی موفقیت آمیز خط بسته‌ بندی استریل، از افزایش تولید روزانه ۲۰ تن محصولات استریل (فرادما) در این شرکت خبر داد.

وی، با تاکید بر اینکه با برنامه‌ریزی و اتکا به دانش فنی متخصصان داخلی می‌توان از سد تحریم عبور کرد، افزود: خط استریل با استفاده از توان داخلی بومی سازی شده است.

مدیرعامل شرکت شیر پگاه فارس، کاهش ریسک تولید به لحاظ کیفی، افزایش ظرفیت و تنوع تولید، نفوذ در بازار محصولات تک نفره استریل ،کاهش هزینه‌های برون سپاری و قیمت تمام شده محصول را از نتایج بومی سازی خط استریل عنوان کرد و گفت: با بهره‌برداری از این خط شاهد تحقق اهداف شرکت در راستای افزایش تولید و صادرات خواهیم بود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.