آگوست 7, 2022

تلفن همراه سونی اریکسون K800

[ad_1]

بازار دوربین گوشی های بازار است که به معنای واقعی کلمه منفجر سال گذشته است. Sony Cybershot سونی اریکسون K800 است جانشین K750.

این دستگاه است که اول از همه یک تلفن همراه است که برای انتقال داده ها کار می کنند یا با GPRS و UMTS آن است و سپس درست 3G تلفن همراه. Sony Ericsson K790 فقط تنها GSM/GPRS/EDGE. سونی اریکسون K800 طراحی شده است بسیار شبیه به یک دوربین دیجیتال. آن را ارائه می دهد واقعا صفحه نمایش بزرگ. برگزاری سونی اریکسون K800 به صورت عمودی ما نیز باید یک تلفن همراه و برگزاری آن به صورت افقی پیدا کنیم و پشت دوربین دیجیتال احساس. تمام عکس ها در بهترین رزولوشن 3.2 مگاپیکسل (2048 x 1536).

سونی اریکسون K800 است PictBridge سازگار است. هدف از دوربین گوشی است که نه تنها عکس بگیرید و اجازه دهید آنها را بر روی تلفن همراه. آن را اساسا متشکل از چاپ آنها. سونی اریکسون K800 است تصور برای این هدف ارائه می دهد راه حل های متعدد از جمله در محل اتصال به کامپیوتر بلکه PictBirdge سازگاری که اجازه می دهد تا برای چاپ عکس های خود را با یک چاپگر است که همچنین با PictBridge بدون رفتن را از طریق یک کامپیوتر. فقط با استفاده از یک کابل USB است. این تلفن همراه دارای یک 16x زوم دیجیتال یک فوکوس خودکار و یک نوع زنون فلش. به گسترش 64 MO حافظه داخلی شما نیاز به استفاده از جدید MemoryStick میکرو (1 Go حداکثر).

سونی اریکسون K800 است و همچنین برای حرفه ای ها. شما می توانید گشت و گذار در HTML جستجو برای خوراک آر اس اس سونی اریکسون K800 است همچنین سازگار با فشار ایمیل و اتصال آن افزایش یافته است با USB 2.0 و بلوتوث به صورت بی سیم طرفداران. و به استراحت سونی اریکسون K800 است همچنین یک دستگاه پخش MP3.

برای دسترسی به اینترنت به غیر از گوگل به طور مستقیم و یکپارچه و خواننده خوراک RSS ما همچنین می توانید توجه داشته باشید از یک مرورگر وب Netfront. گفت: به نظر من Opera Mini هنوز هم بهترین ها را برای مرور در تلفن همراه است. ما همچنین پیدا کردن یک ماژول یکپارچه برای چت.

در مورد پیام عملکرد ما می تواند به درخواست سونی اریکسون K800 به طور منظم انتخاب کنید تا ایمیل جدید (فشار عملکرد). با این حال این گوشی می توانید به خواندن ورد و pdf.

این دستگاه همچنین ادغام یک فلش پلیر است که قادر به خواندن متحرک فلش و فرمت SVG. این دستگاه نه ادغام 3D accelerator برای بازی. شما باید به چوب با آن استاندارد بازی های جاوا. این دستگاه در حال حاضر چند موضوع که به معنی شما می توانید راه اندازی چندین برنامه های کاربردی جاوا, خواندن ایمیل های خود را و گوش دادن به موسیقی همه در همان زمان.

این تلفن همراه دارای سه بازی: FotoQuestFishing و گلف کوچک.

موسیقی عاقلانه حتی اگر سونی اریکسون K800 نیست متعلق به W سریال (Walkmann) ما هنوز هم می تواند بازی MP3/AAC, AAC+ ، eAAC+. رادیو FM است که هنوز هم با RDS. یک تابع جدید اجازه می دهد تا برای اتصال به سونی اریکسون سرور به تجزیه و تحلیل آهنگ و گوش دادن داده ها در مورد آن.

ممکن است برای اضافه کردن به 1000 تماس با ما. همچنین ممکن است به او واگذار خاص آهنگ زنگ برای هر مخاطب به عنوان به خوبی به عنوان یک عکس.

استقلال با باتری استاندارد Li-Po 900 mAh متفاوت است با توجه به استفاده از. 2.5 ساعت در حالت 3G, 7 ساعت تحت GSM مکالمه و 14 روز در حالت آماده به کار. ضبط ویدئو است که هنوز هم خیلی بد (176×144 پیکسل) چون سونی اریکسون برنامه ای برای قرار دادن در بازار یک دستگاه اختصاص داده شده به این نوع از استفاده.

تلفن همراه سونی اریکسون K800 در دسترس است در مخمل سیاه و سفید و یا تطمیع قهوه ای است.

شما می توانید به فرد این دستگاه با سونی اریکسون K800 آهنگ های زنگ [http://www.ringtonejamjam.com] از آهنگ زنگ جام جم [http://www.ringtonejamjam.com].

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.