دسامبر 2, 2022

توجه به آب و غذا و یادآوری به استارباکس – فعالان باید تغییر ظاهر

[ad_1]

پنج سال پیش آلی انجمن مصرف کنندگان تا به حال استارباکس مستقیما در آن مناظر. آنها در حال اجرا “frankenbucks کمپین” اعتراض به نشست سالانه شرکت و انجام تلاش برای جلوگیری از استارباکس از فروش و یا با استفاده از هر شیر تولید شده از گاوها دریافت مکمل هورمون رشد گاوی (rbST/ rbGH). استارباکس ساخته شده این تصمیم را درست نمی شود cowed توسط OCA و ادامه خدمت به امن و مقرون به صرفه مرسوم تولید شیر, در حالی که ارائه کنندگان شیر ارگانیک تولید بدون کمک این مکمل های امن به عنوان یک جایگزین.

چه اتفاقی افتاده است ؟ خوب استارباکس فروشگاه نگردند تا در شیر ارگانیک پیش بینی تقاضای زیادی که فعالان ادعا وجود داشته است. این شیر آلی مانند همه ملی مارک های آلی بود فوق العاده پاستوریزه برای تمدید عمر مفید. بر خلاف محلی خود را متعارف به طور معمول شیر پاستوریزه با ماندگاری حدود 14 روز از این مارک های آلی می توانید آخرین هفته است. Stonyfield آلی ادعای خود را شیر می تواند تا 70 روز قبل از این فروشگاه ها باید برای جلوگیری از فروش آن است. حتی با تمدید عمر استارباکس مدیران در سراسر کشور گزارش شده است که در آنها پرتاب دور به مراتب بیشتر شیر ارگانیک از فروش آنها, بنابراین بسیاری از فروشگاه های دیگر ارائه می دهند و حتی آن را به عنوان یک گزینه. این شرکت به ما می گوید که این تصمیم به ارائه یک شیر ارگانیک جایگزین در حال حاضر در سمت چپ به فرد فروشگاه. استارباکس ارائه می دهد آلی سویا آب جایگزین به جای. تمام این واقعا یک دندانه در OCA را “مصرف کنندگان خواستار شیر ارگانیک” استدلال.

در عین حال یک بار دیگر استارباکس است که هدف از ضد rBST مبارزات انتخاباتی در این زمان رهبری توسط آب و غذا تماشای یک اسپین آف از رالف نادر را ضد شرکت های بزرگ ضد جهانی سازی و ضد تکنولوژی مدرن خود مسح محافظ پرجمعیت عمومی شهروند. این کمپین در حال راه اندازی در پاره باد و دم از حقوق حیوانات افراط گرایان’ Meatrix دوم: شورش است که وانمود برای گفتن حقیقت در مورد dairy farms.

به عنوان استارباکس آموخته پنج سال پیش مطالبات این wactivists هستند به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از مصرف کنندگان است. و امروز ما فعالان’ کلمات خود به ما ، در یک ایمیل طولانی زنجیره ای در پاسخ به یک سوال از میشل سیمون از InformedEating.org – که اشاره به استارباکس به عنوان “ژیان” – Wynona Hauter از آب و غذا پخش می نویسد:

“دلایل متعددی وجود دارد که چرا ما را انتخاب استارباکس به عنوان هدف ما برای یک rBGH-مبارزات آزاد و هیچ یک از آنها بودند که ما فکر می کنیم می تواند جلوه های ویژه گرافیکی را به یک مدل شرکت شهروند است. یکی این است که ما نیاز به تمرکز بر روی یک هدف ملی است که به راحتی قابل شناسایی عمومی مستلزم یک عمل ساده و عملی شانس موفقیت. از همه مهمتر اگر استارباکس روشن به rBGH-رایگان شیر آن را یک اثر بزرگ.”

ما یاد گرفته ایم از اظهارنامه مالیاتی و دیگر در دسترس عموم اسناد و مدارک که OCA-led wactivist کمپین از پنج سال پیش بود که بودجه آن توسط همان آلی صنایع لبنی است که بهره مند از یک حمله متعارف ،

آن را شرم آور است اما تعجب آور نیست که چند میلیون-دلار-آلی-مگا-گاوداری خواهد صندوق فعال ترساندن مبارزات به شلاق تا تقاضا برای آنها بالا-سود بدون سود محصولات. آلی انجمن تجارت رفته است تا آنجا که برای تولید یک رسانه های آنلاین کمپین تحت عنوان “فروشگاه های جنگ” نشان دادن تهاجمی طول که آنها را به فریب مصرف کنندگان و بد نام کردن امن و مقرون به صرفه محصولات به باک.

به دلیل افشای قوانین برای فعالان مانند رالف نادر غذایی و آب دیده بان آنقدر سهل انگار هستند و عملا سازمان ملل-اجرا شده توسط تنظیم کننده های ما نمی یاد برای سال است که پرداخت آنها برای حمله به شیر در این زمان است. اگر من یک شرط بندی مرد پول من خواهد بود در همان افرادی که بودجه آن زمان گذشته است.

ما امیدواریم که که استارباکس را دوباره ببینید حماقت از تسلیم شدن به این گروه حمایت از خواسته های آلی و صنعت-بودجه مبارزات انتخاباتی. چرا که ما و استارباکس می دانید شیر شیر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *