دسامبر 2, 2022
توزیع سیم کارت رایگان بین دانش آموزان خوزستان

توزیع سیم کارت رایگان بین دانش آموزان خوزستان

[ad_1]

رحیم فلاح زاده جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با توجه به شرایط موجود و لزوم استفاده از بستر دیتا برای آموزش دانش آموزان در سال تحصیلی جدید با توجه به دغدغه خانواده ها در استفاده از فضای مجازی فرزندان شان، سیم کارت اعتباری همراه اول انارستان ویژه دانش آموزان با ویژگی های خاص طراحی و به صورت رایگان در اختیار کودکان و نوجوانان بین سنین ۶ تا ۱۸ ساله قرار می گیرد.

وی با اشاره به نحوه دریافت و فعال کردن این سیم کارت گفت: با ارسال عدد ۲۲۰ از طریق پیامک به شماره ۳۰۰۰۶۸۶۰ و دریافت کد فعال سازی می توان برای دریافت این سیم کارت ثبت نام کرد و پس از آن یکی از والدین با در دست داشتن کارت ملی هوشمند خود و شناسنامه جدید فرزندشان و به همراه داشتن کد فعال سازی می توانند نسبت به دریافت سیم کارت انارستان فرزند خود اقدام  کنند. 

فلاح زاده در ادامه افزود؛ سیم کارت اعتباری همراه اول انارستان  در دفاتر پیشخوان دولت، مراکز فروش و نمایندگی های همراه اول در سطح استان، برای دانش آموزان به صورت کاملا رایگان، فعال سازی و توزیع می شود. 

وی با بیان اینکه این سیم کارت متناسب با نیاز کودکان و نوجوانان دانش آموزان به اینترنت پاک از سوی شرکت مخابرات و همراه اول تهیه شده است گفت؛ سیم کارت انارستان با امکان فراهم شدن استفاده دانش آموزان از فضای اینترنت سالم، امن و پرسرعت با بسته های متنوع و متناسب با نیاز دانش آموزان طراحی شده است.   

وی یکی از مهم ترین ویژگی سیم کارت اعتباری همراه اول انارستان نسبت به دیگر سیم کارت ها را داشتن اینترنت دوست دار و با محتوای اختصاصی برای کودکان و نوجوانان اعلام کرد.  

مدیر مخابرات منطقه خوزستان افزود: بسته خوش آمدگویی رایگان با حجم ۳ گیگا بایت اینترنت پرسرعت نسل ۴.۵ به همراه ۱۰۰دقیقه مکالمه رایگان درون شبکه ای و ۱۰۰پیامک به صورت رایگان به هنگام فعال سازی  و یک بسته اینترنت ۲۴ گیگ ۶ ماهه نیز برای استفاده دانش آموزان در نظر گرفته شده است که هر ماه به مدت یک هفته، بسته ۴ گیگا بایت اینترنت به صورت خودکار فعال می شود. 

فلاح زاده اظهار داشت:  خریدن بسته های دیتا با تخفیف ۲۵ درصد و بسته های مکالمه ارزان تر با ۳۸ درصد تخفیف و قابلیت اتصال به سامانه آموزشی شاد، از دیگر ویژه گی های سیم کارت اعتباری همراه اول انارستان ویژه دانش آموزان است.

زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در خوزستان همزمان با سراسر کشور در تاریخ ۱۵ شهریور ماه نواخته خواهد شد و طبق اعلام مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان کلاش های مدارس در مناطق قرمزکرونا به طور صد درصد، زرد ۵۰ درصد و سفید ۱۰ درصد غیر حضوری تشکیل می شود.

با توجه به شیوع ویروس کرونا شبکه مجازی شاد برای آموزش دانش آموزان توسط وزارت آموزش و پرورش راه اندازی شده است.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *