آگوست 9, 2022
تولید تجهیزات نظامی در داخل باعث عصبانی شدن دشمنان شد

تولید تجهیزات نظامی در داخل باعث عصبانی شدن دشمنان شد

[ad_1]

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی ارتش،  آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان با حضور در حاشیه نخستین روز برگزاری نهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان ولایت نیروی هوایی ارتش در جمع خبرنگاران با بیان اینکه «ما به حضور نیروی هوایی ارتش در اصفهان و رزم و رزمایش آنها افتخار می‌کنیم»، اظهار کرد: یکی از افتخار مردم اصفهان این است که بسیاری از نیروهای مسلح بویژه نیروی هوایی ارتش در این استان مستقر هستند.
وی با اشاره به برگزاری رزمایش اقتدار هوایی فدائیان ولایت گفت: امیدواریم خداوند به کارکنان و فرماندهان نیروی هوایی ارتش توفیق دهد تا تمام تمرینات نظامی خود را که با هدف حفظ و ارتقای آمادگی برای ایستادگی در برابر دشمنان انجام می‌شود، با موفقیت پشت سر بگذارند.
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان خاطر نشان کرد: بدون شک نیروهای مسلح باید همواره تمرینات رزمی خود را انجام دهند تا آمادگی‌شان حفظ شود؛ اگر این تمرینات نبود، نمی‌توانستیم از داخل خاک خود، محل استقرار داعش در دیرالزور را نشانه بگیریم و مورد اصابت دقیق موشک‌های خود قرار دهیم.
آیت‌الله طباطبایی‌نژاد با اشاره به تجربیات نیروهای مسلح از ۸ سال جنگ تحمیلی، تصریح کرد: به لطف خدا اقتدار امروز نیروهای مسلح از جمله ارتش به هیچ وجه قابل قیاس با جنگ تحمیلی نیست و شاید بتوان گفت که سطح امروز آمادگی نیروهای مسلح در دنیا کم سابقه است؛ این سطح از آمادگی قطعاً به دلیل حضور ارتش و سایر نیروهای مسلح در جنگ تحمیلی و فعالیت در دوران سخت بدست آمده است؛ چراکه همانطور که هر انسانی با سختی رشد می‌کند، نیروهای مسلح نیز با کسب تجربه از روزهای سخت، امروز رشد کردند و تقویت شده‌اند.
وی در پایان با تاکید بر اینکه ارتش پس از دوران دفاع مقدس اصلاً توقف نداشته است، خاطر نشان کرد: بعد از دوران دفاع مقدس اگرچه جنگی نبوده، اما ارتش همواره مشغول تحقیق و تولید در زمینه ساخت تجهیزات مورد نیاز خود بوده است. امروز به لطف خدا  از زیر دریایی و هواپیما گرفته تا موشک در داخل کشور تولید می‌شود و این باعث عصبانیت دشمنان شده است؛ پاسخ ما نیز به این دشمنان کلام خدای متعال است که می‌فرمایند «موتوا بِغَیظِکُم(با همین خشمی که دارید بمیرید!)»

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.