دسامبر 2, 2022

حفاظت از املاک و دارایی با ابطال اعتماد

[ad_1]

راه اندازی یک اعتماد ابطال آسان و مقرون به صرفه املاک و برنامه ریزی استراتژی است که ارائه می دهد مزایای متعدد. همراه با حفاظت از دارایی های املاک و معاف از انحصار وراثت; امکان ارث هدیه به راحتی انتقال به ورثه است.

مردم اغلب ترجیح می دهند با استفاده از ابطال اعتماد به این دلیل که سند می تواند اصلاح شود و زمانی که مورد نیاز است. برای مثال تغییرات می تواند رخ دهد هنگامی که یک شخص اقدام به خرید یا فروش با عنوان ملک یا اگر از مرگ یا طلاق از همسر رخ می دهد.

تراست هستند راه ایده آل برای عبور همراه با عنوان ملک به ورثه است. اما بهتر است برای دریافت کمک از املاک و دادستان به عنوان استراتژی های مختلف استفاده می شود برای موقعیت های مختلف زندگی.

یک تاکتیک است که ازدواج اغلب برای اطمینان از همسر خود دریافت عنوان اموال مشترک ایجاد مستاجر از حق شفعه. حرکت نزولی از bequeathing املاک و مستغلات و یا وسایل نقلیه موتوری با مشترک عنوان اموال می تواند به انحصار وراثت اگر دیگر املاک و روش های برنامه ریزی نیست گنجانیده شده است.

همه اموال است که انتقال به یک اعتماد و یا از طریق تخصیص سود به عبور از انحصار وراثت. این فرایند معمولا چند ماه طول می کشد آن را به عنوان شامل حل و فصل هر جنبه ای از decedents’ املاک.

نه تنها انحصار وراثت را از وارث صبر کنید چند ماه برای به دست آوردن مالکیت از ارث اموال و مستغلات است که به انحصار وراثت هزینه های دادگاه و سند ثبت هزینه ها و هزینه های قانونی.

یکی از نگرانی های عمده در ارتباط با انحصار وجود دارد بالقوه برای دادگاه دستور فروش دارایی. طلبکاران می توانند فایل ادعا در برابر و مستغلات برای جمع آوری بدهی های برجسته. و یا بستگان ممکن است مسابقه را به حالت تعلیق درآورد و مستغلات حل و فصل تا زمانی که دادگاه باعث می شود یک حاکم.

هر زمان که اراده رقابت املاک می پردازد برای دفاع هزینه های قانونی. این اغلب باعث جدی آسیب مالی به شهرکهای کوچک. در سمت تلنگر, ملک که توسط محافظت تراست می توانید از تمام عوارض و مشکلات بالقوه از انحصار وراثت.

در علاوه بر این به ساخت املاک و حل و فصل دعاوی ساده ابطال تراست ارائه مزایای به فرد است که ایجاد آن است. به عنوان بخشی از املاک خود را طرح افراد شامل فرم وکالتنامه که اجازه یک عامل به عمل از طرف آنها اگر شرایط اضطراری بوجود می آیند.

وکالت است و جزء با ارزش از برنامه ریزی و مستغلات. این اسناد اجازه دهید عوامل فرض کنیم یک طیف گسترده ای از وظایف مانند اداره امور مالی شخصی و یا به دست گرفتن کنترل یک خانواده متعلق به کسب و کار.

در حالی که تهیه فرم وکالتنامه مهم است برای هر کسی آن است که به خصوص حیاتی برای صاحبان کسب و کار کوچک. شرکت های کوچک می تواند به سرعت سقوط از هم جدا اگر صاحبان قادر به رسیدگی به عملیات روزانه. ساده ترین راه برای جلوگیری از از دست دادن کسب و کار است که برای تعیین جانشین را بیش از عملیات کسب و کار اگر مالک است قادر به آن وجود دارد.

افراد باید به همچنین آماده سازی بهداشت و درمان پروکسی و تعیین یک عامل شخصی را به تصمیم گیری از طرف آنها اگر آنها نمی تواند ارتباط برقرار کند. بهداشت و درمان پروکسی مردم اجازه مخالفت یا قبول نجات بخش درمان و روش های مانند حمایت از زندگی و تغذیه مصنوعی.

تاریخ و زمان آخرین اما نه کم, افراد نیاز به تهیه یک گذشته خواهد شد و عهد. وصیتنامه ارائه دستورالعمل در مورد اموال است که شامل اعتماد و یا اختصاص داده شده به ذینفع.

قرار دادن با هم یک جامع املاک, طرح تضمین می کند که اموال می تواند به ما منتقل به وارث پس از مرگ بدون عارضه است. وکالت امتیازات بی اثر تبدیل پس از مرگ, اما ارائه مزایای بسیاری در طول یک فرد در طول عمر.

اینها فقط از مزایای استفاده از ابطال تراست. پس هر کس منحصر به فرد شرایطی بهتر است به دنبال مشاوره از یک و مستغلات وکیل. انجام این کار می توانید حل و فصل دعاوی آسان تر برای عزیزان و می تواند کمک به کاهش ارث و مالیات املاک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *