سپتامبر 29, 2022
خبرنگاران از اجزای مهم خبر هستند

خبرنگاران از اجزای مهم خبر هستند

[ad_1]

محمد نصیری روز دوشنبه ضمن بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز قزوین و دیدار با رییس و کارکنان آن به مناسبت روز خبرنگار، تصریح کرد: خبرنگاران از زحمتکش‌ترین قشر جامعه محسوب می‌شوند و اخبار ایرنا به عنوان تنها خبرگزاری رسمی دولت و نظام نیز مورد استناد تمامی منابع خبری قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه انتشار برخی اخبار ممکن است انتقاداتی را نیز به همراه داشته باشد، افزود: هرچند جمع کردن همه نقطه نظرات به صورت مثبت سخت است و امکان آن نیز میسر نیست اما باید به نیاز خبر مخاطب و جامعه هدف توجه لازم را داشت.

فرماندار البرز ادامه داد: هر شخصی در هر مقامی وقتی مسوولیتی را برعهده می‌گیرد به طور حتم برای خدمت به مردم پای کار آمده و به همین لحاظ امیدواریم مسوولان و خدمتگزاران به نظام مردم را با اطلاع رسانی‌های به موقع و صحیح خود از زحمات دولت و نظام بهره‌مند سازند تا آحاد جامعه براساس فعالیت‌های صورت گرفته، قضاوت داشته باشند.

به گفته نصیری، با توجه به برخی محدودیت‌های اقتصادی که به لحاظ شرایط تحریم به ما اعمال شده، خوشبختانه مردم با درک وضعیت موجود نه تنها مسوولان و مدیران خود را همراهی می‌کنند بلکه همین شرایط کار ما را برای خدمت رسانی به آنان نیز سهل‌تر کرده است.

وی با بیان اینکه امیدواریم روز به روز شاهد افزایش اعتماد بین مردم و جامعه رسانه‌ای کشور و استان باشیم، گفت: رسانه‌ها نیز باید با هوشیاری و به دور از هرگونه حب و بغض نسبت به ارسال اخبار صحیح و شفاف اقدام کنند و هیچ‌گاه نیز اقدام به تحمیل آرا و نظرات شخصی خبرنگاران و یا دیدگاه رسانه خود در خبر نداشته باشند.

    

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.