سپتامبر 29, 2022
خبرگزاری‌ها کانال‌های ارتباطی قابل اعتمادی برای مردم هستند

خبرگزاری‌ها کانال‌های ارتباطی قابل اعتمادی برای مردم هستند

[ad_1]

محمدرضا نصرآبادی روز دوشنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان قزوین افزود: رسانه‌های امروزی از طریق فضای مجازی و اینترنت به عنوان دنیای جدید رسانه‌ای شناخته شده تا جایی که این حوزه می‌تواند اطلاعات روز را به دانش تبدیل کند.

وی با بیان اینکه فضای مجازی در دنیای رسانه‌ای امروز به یک پدیده تبدیل شده است، تاکید کرد: توسعه تکنولوژی و فناوری‌ها باعث ایجاد فضای مجازی شده و همین موضوع تغییرات شتاب دهنده‌ای را شکل داده و عرصه فناوری‌ها را نیز دگرگون ساخته است.

مدیرکل مخابرات استان قزوین با اشاره به اینکه رسانه ها با اعتمادسازی می‌توانند امید و نشاط را به جامعه تزریق کنند، اظهار داشت: در حوزه دانش نیز خبرگزاری‌ها با دادن اطلاعات به موقع، شفاف و صحیح می‌توانند نقش تعیین کننده‌ای داشته باشند و در این راه مخابرات، به عنوان نقش مکمل کننده در ایجاد زیرساخت‌های اطلاع رسانی در حوزه اینترنت نقش مهم و حیاتی برعهده دارد.

نصرآبادی ادامه داد: امروزه اولویت‌های مردم با پیشرفت تکنولوژی نیز تغییر یافته تا جایی که توسعه شبکه اینترنت پس از احداث جاده، دومین خواسته و نیاز آنها شمرده می‌شود و به همین لحاظ جهادگران شرکت مخابرات تمامی سعی و تلاش خود را در جهت پوشش ارتباطی در این نقاط به کار بسته است.

علی حیدری، رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان قزوین نیز در این دیدار اظهار داشت: امروزه تولید محتوای مناسب توسط رسانه ها در قالب های متفاوت از ضروریات فضای مجازی است.

وی بابیان اینکه تولید محتوی نیازمند تفکر و تخصص است یادآورشد: محتوای تولیدی باید به اندازه ظرفیت و بصورت قطره چکانی باشد تا بتواند با ایجاد انگیزش و جذابیت برای مخاطب، منجر به اثر شود.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.