ژوئن 30, 2022

خدا را ندارد زباله

[ad_1]

آیا شما احساس کمی پایین امروز ؟ آیا شما هنوز هم اشتباه در مورد آنچه شما در واقع انجام این کار در اینجا ؟ آیا شما احساس به عنوان اگر شما همه تنهایی ؟ آیا شما احساس می کنید بیشتر شبیه به یک شکست بیش از موفقیت ؟ انجام بسیاری از سوال هنوز پاسخ داده نشده ؟ این ممکن است پاسخ شما می توانید نگه دارید و بر روی: 12So انتخاب شده توسط خدا برای این زندگی جدید از لباس در کمد لباس به خدا برداشت برای شما…

آیا شما ببینید که چه این آیه می گوید ؟ شما یک فرد بسیار ویژه. حتی اگر آن را مانند آن را احساس کنید. حتی اگر شما گاهی اوقات احساس می کنم مثل یک شکست است. حتی اگر شما احساس می کنید که بهتر است برای حذف خودتان از جامعه از آنجا که شما لازم نیست هر چیزی را به هر کسی. در واقع مشکلات خود را بیش از خوب و لذت بخش ،

بله شما خاص هستند.

خدا شما یکی از ویژه کودکان است. او شما را برگزید و حتی قبل از اینکه شما به دنیا آمده اند. او می داند که شما خاص هستند چرا که او شما ساخته شده است. شما نتیجه خود را ایجاد. شما می دانید که چگونه ما مانند مسائل ما را به خودمان ؟ فقط می خواهم که خدا می تواند به توقف به دنبال شما و می تواند به توقف میل چه آمد از او در دست است.

من می خواستم برای جشن من پنجاهمین سالگرد تولد خود را با عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است بنابراین ما تا به حال به فکر می کنم خلاقانه. بنابراین من تصمیم به دعوت از یک گروه از دوستان هر شب ده روز در یک ردیف برای یک همبرگر barbeque. ما تا به حال یک کاسه قیمه امیخته با کشمش با انواع گیاهان و ادویه جات ترشی جات و پنیر است که مهمانان می تواند با استفاده از خود را بتس همبرگر را به میل خود.

مردم آن را دوست داشتم. هر فرد فکر برگر بهترین بود و می خواست دیگران را به طعم و مزه آن است. نیست همه ما مثل این ؟ اگر ما چیزی از خودمان اگر ما چیزی را هم ما فکر می کنیم آن را به بهترین در جهان است. ما فکر می کنیم هیچ کس نمی تواند این را به عنوان به خوبی به عنوان ما انجام دهد. در ابتدا من کمی مطمئن نیستید در مورد این ایده خلاق از ماست اما این دخالت شخصی در ساخت مواد غذایی خود را اضافه شده ارزش باور نکردنی برای شب.

من گمان می کنم ما به این مشخصه از خدا چون خدا احساس می کند دقیقا به همان شیوه در مورد آنچه که او ساخته شده است. هر فرد با خود و یا ویژگی های منحصر به فرد است و خدا بهترین تلاش است. شما بهترین هستند که خدا ساخته شده است. خدا دیوانه در مورد شما. شما آیا اپل از چشم خدا, چرا که او ساخته شده و شما او را ندارد زباله.

این مشکل برای ما به این باور از آنجا که ما می دانیم آنچه که ما انجام داده ایم. ما خیلی شرمنده و احساس بد در مورد آن است. سپس آن را دشوار است برای ما به این باور است که خدا انتخاب کرده است ما و هنوز هم ما را دوست دارد. اما یک چیز وجود دارد که ما باید همیشه به یاد داشته باشید: هیچ چیز نیست که من یا شما همیشه می توانید انجام دهید می توانید تغییر وضعیت ما.

من خراب نمی رسم یک خط را از طریق خدا وضعیت به عنوان خالق. هیچ کدام کمتر می توانم در قرعه کشی یک خط را از طریق عشق او برای من. بله من خراب کردن باعث می شود او را غمگین و لطمه می زند خالق من, اما من هرگز نمی تواند در قرعه کشی یک خط را از طریق این واقعیت است که او ساخته شده و واقعا دوست دارد آنچه که او ساخته شده است.

گاهی در همه سردرگمی و مشکل زمانی که امواج در حفظ توفنده بر سر من من آویزان بر روی این همه من و تکرار و بیش از بیش در سر من: خدا مرا انتخاب کرد. به همین دلیل من خاص هستم. بله من درک نمی کنم که همه چیز و در واقع من احساس به عنوان اگر من در یک بن بست و خیابان با هیچ راه خروج و پس از آن من با صدای بلند: خدا مرا دوست دارد!

من در اینجا برای یک هدف حتی اگر من هنوز درک نمی کنند چه! اینجا جایی که من قرار داده ایم تا چادر من در زمین این است که خدا قرار داده و من. او در نظر گرفته شده من به اینجا در حال حاضر. اینجا امروز خدا ساخته شده است جایی برای من به خصوص یک محل که در آن او می تواند عشق من, که در آن او می خواهد به احساس خاص و جایی که او انتخاب کرده است که من باید برای او!

اگر شما در حال نشستن در دفتر خود در حال حاضر و یا راه رفتن در veld در جایی و یا در ماشین خود رانندگی تکرار این سه چیز دوباره و دوباره:

خدا مرا انتخاب کرد!

من یک فرد خاص در این دنیا!

خدا من را دوست دارد بسیار!

کتاب

Colossians3:12-17

https://bible.com/97/col.3:12-17.msg

انعکاس

آیا شما متوجه ارزش است که شما را در چشم خدا?

چه معنی آن را به شما ؟

چه تفاوت کند آن را در زندگی خود را امروز ؟

نماز

وای پدر عشق خود را برای من فوق العاده است! بیش از حد برای من به درک. با تشکر از شما برای من ارزش من از شما. با تشکر از شما برای دیدن من به عنوان یک فرد خاص و برای من عشق بسیار است. همه شکوه و عظمت به شما! آمین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *