نوامبر 27, 2022

خلاقیت سنگ بنای توسعه

[ad_1]

روز خوب!

در این پست ما می رویم به پوشش خلاقیت و چگونه همه ما. علاوه بر این ، من اغلب خواسته برای مشاوره در انتخاب آن binaural beat برنامه برای خرید و پاسخ من این است که تقریبا همیشه یکسان است. مشترک پاسخ “خلاقیت بدون شک”.

این موضوع ممکن است خسته کننده به برخی از, اما هنگامی که ما را یک گام به عقب و نگاهی به آنچه که خلاقیت می توانید انجام انتخاب روشن می شود.

در پایه تمام بشریت خلاقیت نهفته است. ما ساخته شده توسط یک خالق و ما باید ایجاد توانایی های خودمان. ما دارای توانایی برای ایجاد و یا آینده ما وضعیت مالی ما مهارت های حرفه ما و فقط در مورد هر جنبه ای در زندگی ما است. خلاقیت می رود بسیار بیشتر از داشتن الهام بخش برای ایجاد آثار هنری یا زیبایی اما به گسترش قلمرو ایجاد زندگی طولانی برای بهتر تغییر.

تمام زندگی را ارائه می تواند با خلاقیت است. همه قدرت ها و توانایی های خود نیاز به خلاقیت و خلاقیت است که سنگ بنای همه پیشرفت. تمام اختراعات و سیستم های آمده از فکر و تخیل و تصور و تخیل آمده از خلاقیت است.

وجود دارد نمی تواند دستاورد بزرگ اگر جانشین ایجاد نشده آن را در ذهن خود ، مهم نیست که ما چگونه به آن نگاه کنیم می توانید هر وضعیت را به خلاقیت به عنوان گام اول است.

ایجاد صحیح وضعیت

اجازه دهید مثلا می گویند که شما می خواهید خود را به توسعه ESP مهارت های.

شما می توانید پرش به سمت راست به ESP شیوه ها و تراشه های دور در ذهن خود موانع و بله شما پیشرفت خواهد کرد. اما… شما پیشرفت ممکن است آهسته رفتن و آهسته پیشرفت می آید سریع خود شک.

هنگامی که خود شک می شود در حال حاضر شانس خود را برای موفقیت کاهش می یابد 75 درصد حداقل.

این می تواند نسبت به یک ورزشکار. اجازه بدهید با یک دونده به عنوان مثال. مطمئن شوید که یک دونده فقط می توانید شروع به سرعت به همان سرعتی که او می تواند تا خستگی در مجموعه, اما بسیاری از دوندگان می دانیم که کشش قبل از اجرا تمرین خوبی است. کششی قبل از ورزش اجازه می دهد تا عضلات شل و گرم کردن قبل از آنها تاکید کرد. کشش نیز شامل جنبه های روانی هستند که به طور گسترده ای اشاره کرد. در طول یک کشش جلسه ذهن مجاز است به آماده شدن برای جلسه تمرین و ذهن نیز کاسته چرا آن را به راحتی از دانستن که عضلات کاملا کشیده و آماده شده است. به عنوان یک نتیجه واقعی ورزشی ورزش انجام خواهد شد بهتر است.

در مثال بالا ورزشکار با استفاده از قدرت خود را از ایجاد و ایجاد یک وضعیت ایده آل برای انجام بهتر. این دقیقا همان روند می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای توسعه متافیزیکی و توانایی های روزمره با استفاده از ذهن خود را برای ایجاد یک ذهن موفق-قاب حتی قبل از اینکه شما آغاز خواهد شد.

نتیجه گیری خلاقیت

بسیاری از مواقع ساده ترین راه بهترین راه است. من مصرانه از هر کسی که می خواهد به موفقیت در سرمایه گذاری های خود را به استفاده از بزرگترین هدیه ای از همه است. خلاقیت. اگر شما به دنبال یک محل برای شروع و یا شما در حال مبارزه با دستیابی به هدف خود خلاقیت کامل گرم کردن و یک منطقه مهم از تمرکز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *