آگوست 18, 2022
دادگستری کردستان با همه توان خود مانع تعطیلی واحدهای تولیدی می‌شود

دادگستری کردستان با همه توان خود مانع تعطیلی واحدهای تولیدی می‌شود

[ad_1]

محمدرضا مترقب روز سه‌شنبه در جریان بازدید از واحدهای تولیدی اظهار داشت:‌ اولویت اول دادگستری استان کردستان جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی فعال و اولویت بعدی شروع بکار مجدد واحدهای تعطیل شده که در این راستا کمک و همکاری دستگاه‌های اجرایی ضروری است.

وی در تشریح اقدامات و عملکرد دبیرخانه ستاد استانی اقتصاد مقاومتی در قوه قضاییه یادآور شد: از ابتدای سال ۹۸ همزمان با افزایش فشارهای اقتصادی به تولیدکنندگان، فعالین حوزه صنعت و اقتصادی کشور و افزایش مراجعات و درخواست‌ها از خدمات این ستاد، توفیقات خوبی حاصل شده است.

رییس کل دادگستری استان کردستان از بررسی بیش از ۶۰ پرونده قضایی در خصوص مشکلات واحدهای تولیدی در سطح استان طی سال گذشته خبر داد و اضافه کرد: از میان این تعداد پرونده برای ۳۴ واحد تولیدی نیازمند حمایت مصوباتی تصویب و با اجرای این مصوبات از تعطیلی آنها جلوگیری بعمل آمده و به چرخه تولید و اشتغال بازگشتند .

در سومین روز از هفته قوه قضاییه و در ادامه اهتمام و تلاش دستگاه قضایی در راستای حمایت از تولید و اقتصاد مقاومتی در سال جهش تولید ، نماینده ولی فقیه در کردستان و رییس کل دادگستری استان کردستان از تعدادی از واحدهای تولیدی شهرستان سنندج بازدید کردند.

این واحدها با تلاش و پیگیری ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری کل استان کردستان و همکاری بانک کشاورزی از تعطیل شدن آنها ممانعت به عمل آمد .

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.