آگوست 19, 2022
دستگیری ۲ نفر به اتهام تهدید سلامت عمومی در قم

دستگیری ۲ نفر به اتهام تهدید سلامت عمومی در قم

[ad_1]

به گزارش روز پنج شنبه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قم، سرهنگ مهرداد حاجی‌زاده اظهار داشت: این‌طور که مطلع شدیم، قبلا افراد مذکور به دستورالعمل‌های بهداشتی بی‌توجهی نموده و بارها توسط مراجع ذی‌صلاح به ایشان تذکرات لازم داده شده بود.

وی تاکید کرد: حفظ و صیانت از سلامتی مردم، مطالبه قمی‌ها از مسئولان و بزرگان شهر مقدس قم است.

این گزارش همچنین از بازدید شبانه رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از بیمارستان کامکار خبر داده است. 

بر اساس این گزارش، رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم چهارشنبه شب با حضور در بیمارستان کامکار – عرب‌نیا شهر قم از بخش های مختلف این بیمارستان بازدید کرد.

در این بازدید محمدرضا قدیر ضمن قدردانی از تلاش های پزشکان و پرستاران، حرکت های کادر درمانی را ایثارگرانه و مجاهدانه توصیف کرد.

 «ویروس کرونا»، موسوم به «کووید ۱۹» ۲۴ آذر ۹۸ در شهر «ووهان» واقع در مرکز چین گزارش شد، ابتدا از این بیماری به‌ عنوان ذات‌الریه نام ‌برده می‌شد، اما کمیسیون ملی بهداشت چین در ۹ دی ۹۸ به ‌صورت رسمی شیوع این ویروس را در چین اعلام کرد.

شهروندان قمی برای طرح هر گونه پرسش در مورد ویروس کرونا می‌توانند با شماره تلفن‌های ۴۰۳۰، ۳۱۳۶ و ۱۹۰ تماس بگیرند و برای کسب آخرین اخبار دانشگاه علوم پزشکی قم به کانال آن به نشانی [email protected] در فضای مجازی و یا تارنمای آن به نشانی اینترنتی www.muq.ac.ir مراجعه کنند.

همه ایرانیان می‌توانند با مراجعه به سامانه غربالگری الکترونیکی ویروس کرونا به نشانی اینترنتی https://salamat.gov.ir و تکمیل اطلاعات خواسته‌شده، گام بلندی در ارتقای سلامت جامعه و شکست ویروس کرونا بردارند.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.